Zvýhodněné nabídky prémiových vozidel

Vánoce jsou za dveřmi a v prémiovém obchodě MY.GAMES Store se nám objevilo několika zajímavých nabídek se slevami, které budou dostupné až do 25. prosince (15:00 hodin). Prostřednictvím nich si můžete do své garáže pořídit některé prémiové tanky až za poloviční cenu. Má to však jeden háček. Tanky se jako obvykle neprodávají samostatně, ale v balíčcích po několika kusech. Chcete-li tedy jeden konkrétní stroj, nákup se vám nevyplatí. Na druhou stranu, pokud si ale chcete pořídit prémiových vozidel víc nebo některé z nich už vlastníte a hodí se vám zlaťáky z kompenzace, může to být zajímavé.

  • První balíček za cenu 70 euro obsahuje 5 prémiových vozidel úrovně VII: Type 90, Merkava Mk.2D, K1A1, Object 187 a M1A1 Storm.
  • Druhý balíček za cenu 90 euro obsahuje 4 prémiová vozidla úrovně VIII: Type 96B, T-72B3, Challenger Falcon a Leopard Revolution.
  • Třetí balíček za cenu 90 euro obsahuje 4 prémiová vozidla úrovně VIII: M1134, BMPT Mod.2017, AMX 10 RCR a Bradley AAWS-H.
  • Čtvrtý balíček za cenu 140 euro obsahuje 4 prémiová vozidla úrovně IX: QN-506, Abrams AGDS, Stryker ADATS a Leclerc T40.

Balíčky opravdu nejsou levné. Nicméně pokud si přepočtete cenu na jeden tank, vychází to přibližně na 50% slevu. Nejsem sice zastáncem podobných balíčků, ale možná se mezi vámi najdou tací, kteří toho využijí. Přece jen je to asi pořád lepší, než balíčky s tankem a dalším harampádím, jako různé boosty, zlatky či obyčejné bedničky, které jen uměle navyšují cenu. Je jen škoda, že si nelze obsah balíčku poskládat sám. Bylo by celkem zajímavé nakombinovat si do balíčku tanky podle různých tříd, aby to bylo zajímavější a pořízení více vozidel najednou tak dávalo větší smysl. Tak snad někdy příště.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-tier-7-9-bundles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.