Znovuzrozená T-72B

Jak již bylo slíbeno dříve, některé starší modely tanků ve hře se dočkají výrazného vizuálního vylepšení. A jedním z takových tanků je i ruská T-72B, jedna z posledních modernizovaných verzí tohoto legendárního vozidla. Dosavadní model tohoto stroje ve hře nejen že již neodpovídá dnešním standardům, ale navíc nebyl úplně historicky přesný. Proto byl kompletně přepracován a nyní se nám vývojáři konečně pochlubili s výsledkem jejich práce. Nutno uznat, že se čekání vyplatilo – tank teď vypadá opravdu skvěle! Však posuďte sami.

Podle informací by měl nyní tank odpovídat realitě, přičemž nový vizuální model je mnohem detailnější a zahrnuje i několik novinek. Například ERA je rozdělena do více zásahových zón, takže bude během bitev odpadat po menších částech a tudíž vydrží déle. Infračervený reflektor je nově, stejně jako v realitě, spojen s dělem a bude se pohybovat souběžně s ním. A co víc, jako druhý tank ve hře, hned po T-90MS, dostane i T-72B plně animované vyhazování prázdných nábojnic po výstřelu. No, není to paráda? Více obrázků včetně podrobnějších informací o těchto změnách najdete v původním článku zde.

Nezbývá než doufat, že se takto nádherných a podrobných modelů dočkají i další tanky ve hře. Rozhodně by se našla spousta strojů, které by takové omlazení potřebovaly. Dle vyjádření samotných tvůrců jsou v plánu další vozidla, ale která přesně, to zatím nevíme. Jisté ovšem je, že to je dlouhý a náročný proces, takže vylepšování modelů nebude ze dne na den. Nicméně nové T-72B bychom se měli dočkat již v nadcházející velké aktualizaci 0.33 a do té doby se možná dočkáme ještě dalších zajímavých odhalení.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-t-72b-overhaul

2 komentáře

  • hatifnatt on 3. 7. 2020 at 23:13
  • Reakce

  Pecka 👍

  • Tarkovan on 5. 7. 2020 at 14:48
  • Reakce

  Co je to platný, když hráčů je málo. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.