Změny v aktualizaci 0.30

Máme za sebou první kolo testování nové sezóny, tedy aktualizace 0.30, a to vývojářům přineslo spoustu užitečných poznatků. Na základě zpětné vazby od hráčů tak dojde k několika změnám oproti původnímu záměru. Týká se to hlavně spotřebních doplňků.

  • Dosavadní spotřební doplňky určené pro PvE režim nakonec zůstanou ve hře a budou sloužit k obnově životů jako doposud. Nebude už však současně léčit posádku ani opravovat poškozené moduly.
  • Nová mechanika oživování a doplňování munice představená v prvním kole testování zůstane, stejně jako přepracování standardních spotřebních doplňků (dvě varianty pro každý typ, základní zdarma).
  • Nové spotřební doplňky určené pro PvE, které měly přijít v aktualizaci 0.30, zavedeny nebudou, neboť se ukázalo, že nejsou tak dobré, jak se doufalo.

Takže když to shrneme, hráč se bude moct v PvE misi uzdravit stejně jako je tomu nyní, tedy prostřednictvím spotřebního doplňku. Přitom však bude mít nově k dispozici i bezplatné doplnění munice a jedno oživení nezávisle na spotřebním doplňku.

Druhá změna na základě zpětné vazby z prvního kola testování se týká tanků TTB a Griffin. Griffin dostane zlepšení pohyblivosti v podobě vylepšeného zrychlení, maximální rychlosti a rychlosti při couvání, včetně několika menších změn. TTB rovněž dostane vylepšení pohyblivosti (s největší pravděpodobností půjde o zrychlení) a navíc se uvažuje také o zlepšení některých blíže nespecifikovaných vlastností jeho děla.

Další kolo veřejného testování naplánovaného na nadcházející dny bude zahrnovat přidání vozidla M113 Hellfire. Pokud jste tedy na tento nový stíhač tanků zvědaví, nezapomeňte se do testování také zapojit. Vývojáři už se těší na vaši zpětnou vazbu!

1 komentář

    • Tarkovan on 17. 9. 2019 at 9:09
    • Reakce

    Do druhé části PTS v herním režimu GLOPS, bude zařazeno dělostřelectvo. Údajně maximálně dvě děla v každém týmu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.