Zlaťáky zadarmo aneb vyplatí se MY.GAMES App?

O aplikaci MY.GAMES App jste už asi nejspíš slyšeli. Ostatně, není to tak dávno, co jsem vám zde o ní psal v tomto článku. Hlavním účelem této aplikace je zabezpečit váš herní účet dvoufázovým ověřením, ale lze skrze ni také získávat zlaťáky zdarma. Tedy, ne úplně zdarma – stojí to totiž pár minut vašeho času. Pokud ale do hry nehodláte nic investovat, pak je to celkem zajímavá alternativa, jak si oficiální cestou pořídit nějaké ty zlatky bez placení.

O tom, zda se to vyplatí nebo ne, se jistě vedou mezi hráči spory. Je samozřejmé, že nákup zlata za peníze je stále efektivnější a ve výsledku i výhodnější. Na druhou stranu, lidé, co nechtějí do hry nic investovat, mnoho příležitostí k získání zlatek nemají. A tak jsem se rozhodl udělat následující experiment, jehož cílem je názorně ukázat, jak moc se případné sledování reklam vyplatí či nevyplatí.

Je fakt, že za relativně malé množství obětovaného času každý den se dá vydělat překvapivě slušné množství zlatek, protože padají celkem často, i když v malých částkách. Za tímto účelem najdete ve videu, které jsem pro vás natočil, otevírání 200 bedniček. To je výsledek asi 20 minut obětovaného času každý den, po dobu deseti dní. Osobně mi na tom nepřijde nic tak hrozného a přitom si touto cestou můžete přilepšit i o stovky zlaťáků. Zda vám to za to stojí si pak už ale názor udělejte sami.

3 komentáře

  • Jaroslav on 2. 9. 2021 at 16:51
  • Reakce

  Děkuji za zajímavý článek.

  • Petr on 5. 9. 2021 at 10:55
  • Reakce

  Tož také děkuji za info. Já byl celé 2 měsíce mimo Evropu a tudiž až včera shlédl některá videa. V jednom videu mluvíš
  o Čínském klonu hry WoT- je to doslova kopie ve všem. Já zvědavý na tuto hru, je to něco jiného než WoT
  https://store.steampowered.com/app/1674170/Sprocket/ Čínským klonem WoT je hra Tank Company.

   • Najlvin on 6. 9. 2021 at 4:59
   • Reakce

   Jo, o téhle hře taky vím. Škoda, že si tam ale každý bude moct navrhnout tank podle sebe. Tím to zabije atmosféru, protože už vidím, jaké blbosti budou lidi vymýšlet 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.