Zimní kalendář se vrací

Jelikož se nám blíží oblíbené Vánoční svátky, ani Armored Warfare tuto skutečnost nenechává nepovšimnutou a připravilo si pro nás pár dárečků. Proto se nám nyní do hry vrací takzvaný „Zimní kalendář„, nicméně tentokrát v trochu jiné podobě, než jsme byli zvyklí z minulých let. Že nevíte, o co se jedná? No, tak se na to teď pojďme podívat podrobněji.

Jedná se de facto o sérii zimních úkolů, které je třeba splnit, abyste dostali nějaké ty dárečky. Úkol je tentokrát naprosto triviální – stačí každý den odehrát jednu bitvu v jakémkoliv režimu a udělit v ní minimálně 2500 bodů poškození do nepřátelských tanků. Nic složitého to opravdu není. Podle oficiálního vyjádření bude však letošní Zimní kalendář rozdělen do dvou fází. Ty jsou rozplánovány na následující období:

  • Od 29. listopadu do 2. prosince 2019 – každý den dokončete denní úkol a 2. prosince tak získáte extra odměnu
  • Od 5. prosince do 31. prosince 2019 – dokončete 20 z 27 denních úkolů a 31 prosince dostanete zvláštní odměnu

Upozornění! Pro účely této akce bude platit, že denní úkol se vždy restartuje jednu hodinu po půlnoci. Akce proto začíná 29. listopadu v 1:00 středoevropského času a končí 1. ledna v 1:00 hodin.

Co se týče odměn, tak zatím jsou známy pouze ty, které dostanete za splnění denního úkolu v první fázi Zimního kalendáře. Jejich úplný soupis najdete níže. Co nás čeká v další fázi, jsou zatím jen spekulace. Dá se ale předpokládat, že jako finální odměna v druhé fázi by mohl být některý z prémiových tanků nižší či střední úrovně. Ale nechme se překvapit, třeba toho nakonec bude mnohem víc. Teď zpět k aktuálním odměnám první fáze:

  • 29. listopadu: Diamantový boost na zkušenosti
  • 30. listopadu: Speciální kamufláž Černý pátek
  • 1. prosince: Diamantový boost na zkušenosti pro velitele
  • 2. prosince: 5 platinových bedniček
  • Zvláštní odměna (za dokončení všech předchozích úkolů): Základní barva Clayburn Indistries

Tak co, líbí se vám tato akce? Myslíme si, že každý minimálně ocení kamufláž zdarma i základní barvu pro další úpravy vizuálního vzhledu tanků. Zbytek odměn v další fázi už si ale budeme muset objevit sami. A je to možná dobře. Pokud totiž samotní tvůrci nezveřejní seznam zbylých odměn, máme se alespoň nač těšit, protože každý den to bude pravé překvapení!

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/winter-calendar-0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.