Zasoutěžte si se Shilkou o mince a zlatky

Máme tu pro vás informace o další zajímavé soutěži, kde můžete vyhrát nějaké ty mince pro aktuální kampaň Battle Path a navíc i pár zlaťáků. Zúčastnit se může téměř každý. Stačí k tomu jen vlastnit vozidlo ZSU-23-4 Shilka a s ním způsobit co největší poškození v libovolném herním režimu (vyjma speciálních operací na obtížnost heroic, War Games a hodnocených bitev). To není nic složitého, že? Dejte si však pozor na zvolený herní režim. Výsledky se totiž opět počítají dohromady, takže ne každý typ bitvy se hodí k dosažení maximálního množství poškození! Jak asi správně tušíte, nejlepší na to bude PvE.

Pro samotné zařazení do soutěže pak už jen stačí udělat screenshot vašeho nejlepšího výsledku (základní i podrobnou tabulku) a spolu se svým jménem a dosaženým výsledkem zaslat do soutěžního kanálu na oficiálním discordu hry. Přitom ale dbejte na to, abyste dodrželi následující šablonu:

  • Výsledek / vaše přezdívka

Upozornění:
Tuto šablonu je potřeba dodržet, protože ke sběru soutěžních příspěvků bude použit program, který na základě tohoto formátu shromáždí všechny soutěžící. Dejte si proto dobrý pozor na to, abyste správně uvedli název vozidla a dodrželi formát šablony, včetně mezer. Například “50000 / Johndoe” je správně, ale “50 000/Johndoe” už nikoliv.

Vítěz obdrží jako odměnu 10000 bitevních mincí, k tomu 2500 zlaťáků a jako prémii vzácnou kamufláž Torii.

Poznámka:

  • Každý hráč smí odeslat pouze jeden soutěžní příspěvek
  • Všechny soutěžní příspěvky musejí pocházet z bitev odehraných v době trvání této soutěže
  • Čety nejsou povoleny
  • Soutěž končí 7. února 2021 v 15:00 hodin (do této doby je nutné odeslat váš soutěžní příspěvek)
  • Vítěz bude vyhlášen a ceny obdrží po skončení akce

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/christmas-damage-contest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.