Zasoutěžte si s tankem Object 195 o mince a zlatky

Máme tu další ze soutěží s tanky aktuálního Battle Pathu, kde můžete vyhrát nějaké ty mince a pár zlaťáků. Tentokrát se dostáváme k hlavní odměně této kampaně – na tank Object 195. Zúčastnit se opět může téměř kdokoliv. Stačí k tomu jen vlastnit tento tank a způsobit s ním co největší poškození do vzdálenosti maximálně 150 metrů. Máte na to čas až do 28. února (15:00 hodin). Výsledky se počítají ve dvou kategoriích, a to za standardní PvP režim (náhodné bitvy a globální operace) nebo režim PvE (vyjma speciálních operací na obtížnost heroic a War Games).

Jak tedy vidíte, není to opět nic složitého. Pro samotné zařazení do soutěže pak už jen stačí udělat screenshot vašeho nejlepšího výsledku (základní i podrobnou tabulku) a spolu se svým jménem a dosaženým výsledkem zaslat do soutěžního kanálu na oficiálním discordu hry. Vývojáři si rovněž vyhrazují právo požádat o replay, takže si je nejprve nezapomeňte zapnout, aby se vám záznamy bitev ukládaly! Při zasílání soutěžního příspěvku také dbejte na to, abyste dodrželi následující šablonu:

  • Kategorie / výsledek / vaše přezdívka

Upozornění:
Tuto šablonu je potřeba dodržet, protože ke sběru soutěžních příspěvků bude použit program, který na základě tohoto formátu shromáždí všechny soutěžící. Dejte si proto dobrý pozor na to, abyste správně uvedli všechny potřebné údaje a dodrželi formát šablony, včetně mezer. Například “PvP / 50000 / Johndoe” je správně, ale “PvP/50 000/Johndoe” už nikoliv.

Vítězové obou kategorií obdrží jako odměnu 10000 bitevních mincí, k tomu 2500 zlaťáků a jako prémii vzácnou kamufláž Torii.

Poznámka:

  • Každý hráč smí odeslat pouze jeden soutěžní příspěvek za každou kategorii
  • Všechny soutěžní příspěvky musejí pocházet z bitev odehraných v době trvání této soutěže
  • Čety nejsou povoleny
  • Soutěž končí 28. února 2021 v 15:00 hodin (do této doby je nutné odeslat vaše soutěžní příspěvky)
  • Vítězové budou vyhlášeni a ceny rozdány po skončení akce

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/object-195-damage-contest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.