Zasoutěžte si s Msta-S o mince a zlatky

Máme tu další ze soutěží s tanky z aktuálně probíhající kampaně Battle Path, kde můžete vyhrát nějaké ty mince a pár zlaťáků. Zúčastnit se může téměř každý. Stačí k tomu jen vlastnit artynku Msta-S a s ní způsobit co největší poškození. Máte na to čas až do 21. února (15:00 hodin). Výsledky se samozřejmě počítají za jakýkoliv standardní herní režim, kam artynky mohou, vyjma speciálních operací na obtížnost heroic, War Games a hodnocených bitev.

Jak tedy vidíte, není to opět nic složitého. Pro samotné zařazení do soutěže pak už jen stačí udělat screenshot vašeho nejlepšího výsledku (základní i podrobnou tabulku) a spolu se svým jménem a dosaženým výsledkem zaslat do soutěžního kanálu na oficiálním discordu hry. Vývojáři si rovněž vyhrazují právo požádat o replay, takže si je nejprve nezapomeňte zapnout, aby se vám ukládaly! Při zasílání soutěžního příspěvku také dbejte na to, abyste dodrželi následující šablonu:

  • Výsledek / vaše přezdívka

Upozornění:
Tuto šablonu je potřeba dodržet, protože ke sběru soutěžních příspěvků bude použit program, který na základě tohoto formátu shromáždí všechny soutěžící. Dejte si proto dobrý pozor na to, abyste správně uvedli název vozidla a dodrželi formát šablony, včetně mezer. Například “50000 / Johndoe” je správně, ale “50 000/Johndoe” už nikoliv.

Vítězové obou kategorií obdrží jako odměnu 10000 bitevních mincí, k tomu 2500 zlaťáků a jako prémii vzácnou kamufláž Torii.

Poznámka:

  • Každý hráč smí odeslat pouze jeden soutěžní příspěvek
  • Všechny soutěžní příspěvky musejí pocházet z bitev odehraných v době trvání této soutěže
  • Čety nejsou povoleny
  • Soutěž končí 21. února 2021 v 15:00 hodin (do této doby je nutné odeslat váš soutěžní příspěvek)
  • Vítězové budou vyhlášeni a ceny rozdány po skončení akce

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/msta-s-damage-contest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.