Zajímavé nabídky nejen pro nováčky

Dneska se opět podíváme na aktuální akce v prémiovém obchodě, a to nejen zaměřené na začínající tankisty. Během posledních několika dní se nám tu sešly hned tři celkem zajímavé nabídky. Jedná se o nový startovní balíček pro úplné nováčky v Armored Warfare, dále netradiční bedničky k zakoupení a nakonec zvýhodněnou nabídku na některé prémiové stroje a velitele. Je jasné, že většina z vás těchto nabídek asi nevyužije, nicméně třeba se tu najde někdo, koho to zaujme. Tak pojďme na to.

Startovní balíček

Začněme novým startovním balíčkem. Ten by měl být dostupný přímo ve hře, a to hráčům, jejichž účet není starší než jeden týden. Příslušná ikona by se měla nacházet v levém horním rohu garáže, čímž získáte přístup ke speciální nabídce v prémiovém obchodě MY.GAMES Store. Ta podle všeho obsahuje progresivní vozidla všech pěti tříd (AFV, LT, MBT, TD a SPG), ale také přístup k denním odměnám na 30 dní, které zahrnují vše, co každý začínající velitel potřebuje pro komfortnější postup hrou.

Například, odměna za první den obsahuje 30 dní prémiového účtu společně s 1500 zlaťáky a patřičnou dávkou reputace (volných zkušeností). Dále tam každý začínající tankista najde mimo jiné i kredity, insignie, boosty a ve výsledku, alespoň tedy soudě dle přiloženého obrázku, rovněž prémiový tank V. úrovně Object 279.

Pro začátek to rozhodně není vůbec špatné. Pokud svoji žoldnéřskou kariéru v Armored Warfare právě začínáte nebo o ní teprve uvažujete, byla by škoda této možnosti nevyužít. Každý prémiový obsah zdarma je vítaným přilepšením. Připomínáme, že aktivní by stále měla být i nabídka na původní startovní balíček skrze web Alienwarearena.com obsahující prémiový tank IV. úrovně Type 59 Legend a 7 dní prémiového účtu, který lze aktivovat i na starších účtech.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/starter-pack-new-players

Speciální bedny

Další zajímavou nabídkou prémiového obchodu MY.GAMES Store jsou nové bedny k zakoupení. Vzpomínáte si na nedávno představené bedny tematicky zaměřené na Čínu, Rusko nebo NATO, které byly k dostání za myCoiny? Tak toto je jejich vylepšená verze. Tentokrát se sice kupují za reálné peníze, ale co je činí zajímavými, tak je možnost otevřít si je před samotným nákupem. Jednoduše řečeno, můžete si je nejprve otevřít a zjistit, co v nich je, a teprve pak se rozhodnout, zda si je koupíte či nikoliv.

Jednotná cena za jednu bedničku je stanovena na 2,49 euro. Jejich obsah je různorodý a může zahrnovat nejrůznější věci od kamufláží přes zlaťáky až po prémiové tanky nejvyšších úrovní. První od každého typu bedničky si můžete předem rozbalit zdarma. Pokud pak chcete otevírat další, budete si nejprve muset tu první rozbalenou odkoupit. Vtip je v tom, že třeba budete mít velké štěstí a hned v té první najdete něco cenného, co se za tu malou investici vyplatí.

 • Čínská bedna – prémiové tanky Type 99A2-140, WN-506, Type 96B, PTZ-89, prémiový účet, zlaťáky, reputace, kredity, boosty, isignie, kamufláže, standardní bedny s kořistí, obrázky a další
 • Ruská bedna – prémiové tanky Object 490, BMPT Mod12017, T-72B3 Object 187, prémiový účet, zlaťáky, reputace, kredity, boosty, isignie, kamufláže, standardní bedny s kořistí, obrázky a další
 • Bedna NATO – prémiové tanky Altay, Leclerc T40, Leopard 2 Revolution, BWP-2000, prémiový účet, zlaťáky, reputace, kredity, boosty, isignie, kamufláže, standardní bedny s kořistí, obrázky a další

Všechny tři bedničky, které si můžete předběžně rozbalit a poté případně i odkoupit, najdete v záložce „Chests“ prémiového obchodu. Držíme vám palce, ať je tam něco zajímavého. Přece jen, kdyby tam byl například prémiový tank X. úrovně za cenu 2,49 euro, tak to se za tu cenu víc než vyplatí. Je ale samozřejmě, že čím větší hodnotu odměna má, tím je šance na to, že ji získáte, menší. Ale i tak je to celkem zajímavá akce pro všechny tankisty.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available

Zvýhodněné balíčky

Nakonec tu máme jako každý týden speciální nabídku balíčků v MY.GAMES Store, prostřednictvím kterých se většinou prodávají ve zvýhodněné ceně některé standardní nebo naopak vzácné a těžko dostupné prémiové stroje. Tentokrát se do nabídky dostal velmi unikátní stroj QN-506, dále bitevní tank Leopard 2 Revolution a také tři speciální velitelé Alexander Cortez, Alisa Korhonen a Erin O’Connell. Tato nabídka bude platná až do 9. dubna 2020. Nejde ale zrovna o levné nabídky.

 • QN-506 v balíčku za cenu 104,55 euro nebo 125,10 euro zahrnuje krom samotného prémiového vozidla IX. úrovně také bedny s kořistí, Battlefield Glory boosty na 12 hodin, insignie od každého typu a zlaťáky
 • Leopard 2 Revolution, prémiový tank VIII. úrovně, se prodává buď samostatně za cenu 40,50 euro nebo v balíčku za 45,82 euro či 51,55 euro, který krom tanku samotného obsahuje také bedny s kořistí, Battlefield Glory boosty na 12 hodin, insignie od každého typu a zlaťáky
 • Prémioví velitelé jsou k dispozici v balíčcích s platynováými insigniemi a boosty na 12 hodin, přičemž Alexander Cortez a Alisa Korhonen jsou za cenu 69,99 euro, zatímco Erin O’Connell za 29,99 euro

Berte prosím na vědomí, že ceny se sice mohou zdát vysoké, ale vesměs se také jedná o exkluzivní zboží. To tedy minimálně platí pro QN-506 a velitele Alexander Cortez a Alisa Korhonen, kteří se běžně neprodávají nebo jen výjimečně. Balíčky navíc obsahují další prémiové věci, jako zlaťáky nebo různé posilovače, což také něco stojí. Ve výsledku pak cena není zase tak špatná. Ale je samozřejmě jen na vás, zda zrovna něco z toho zakoupíte. Faktem je, že na první pohled tyto drahé nabídky nepůsobí moc vstřícně a dobrou reklamu to hře rozhodně nedělá. Naštěstí ale nic z toho ke hraní nutně nepotřebujete.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-qn-506-leopard-2-revolution-premium-commanders

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • MeJiX on 5. 4. 2020 at 14:57
  • Reakce

  ano, ceny na tanky jsou zajímavé, ale pravděpodobnost toho, že vám „losovačka“ přidělí tank, je asi taková,
  jako že se stanete prezidentem ČR. Zkusil jsem to 4x na ruskou bednu a 2x kliknul na ostatní.
  5x jsem dostal emotikon v Gift Store (2x jeden a ten samý) naprostá věc k h***u.
  a jednou ruskou kamufláž č.3. Výsledek? Kluci, tohle je zas jen jedna věc, jak z vás vytáhnout prachy
  a dostanete za to veeelký badabum.

  • romino on 5. 4. 2020 at 17:07
  • Reakce

  Keď nejakú 10tku tak jedine zainvestovať do LOOT CRATES, tam aspoň viete začo platíte! Som chcel teraz kúpiť 490, ale žial som musel investovať euráče do výstavby vlastného gymu nakoľko sú fitká zavreté a myslím že ešte dosť dlho budú. Ale teraz k veci, dúfam že do konca roka 490 ešte bude k dispoícií, … oplatí sa tento tank?

  Dik za info 🙂

   • Tarkovan on 5. 4. 2020 at 19:52
   • Reakce

   Pokud máš trochu rozumu, tak se loot bednám zdaleka vyhneš.

   • Iosifek on 7. 4. 2020 at 10:27
   • Reakce

   Můžeš si 490 vyzkoušet na Alabinu. Reload tejden, na obrátku potřebuješ půl mapy, zrychlení takové, že ti na Alabinu velikost mapy na dosažení maximálky nestačí. Věčně poškozené pásy. Pouze AP a HE náboje (dělo stejné jako Armata 152mm)
   Na druhou stranu je čelně skoro neprostřelitelný, mimo vany, kterou nstaáhneš E, „kulomeťáciů ho kromě schození pásů prostřelí pouze zezadu do vrat, couvá snad rychlejc, než jede dopředu. Vysoká maximálka.
   Něco z toho se dá upravit trochu velitelem a retrofitama.
   Je to v PvP a GO tank do čety. V PvE tank pro noby.
   Jediná výhoda, že to je pémiák a vydělává. Nejezdím s ním, nemám důvod, je mnoho taků herně zajímavějších. A za tu cenu, co dáš, než ti vypadnez bedny, nestojí. Navíc, po něm přišli do hry další tanky, ktré mají přijatelnější vlastnosti.
   Obj. 460 je po bufu děla zábavnější.

  1. Bednám bych se vyhnul. Vyjde tě to opravdu pěkně draho a jak tu psali jiní, Obj.490 za to snad ani nestojí. Jedniný tank, u kterého to má asi smysl, je Obj.640 – ten je po posledním buffu opravdu velmi zajímavý a hlavně má jako jediný vyšší výdělky než standardní prémiáky. Bohužel ho trochu sráží špatná penetrace nábojů.

  • MeJiX on 5. 4. 2020 at 19:55
  • Reakce

  tank se vyplatí, ale nákup beden určitě ne.

   • Beeda2004 on 5. 4. 2020 at 22:36
   • Reakce

   tak pokud to sou ty bedny co maji garantovanej minimalne jeden dil z kazdy bedny tak je to jak investice do normalniho tanku s tim ze muze padnou celej tank kdykoliv, ale do tehle scam beden bych nedal ani korunu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.