Vylepšený obsah pro klany

Máme tu další střípky o tom, co bude obsahovat nadcházející velká aktualizace s označením 0.30, které bychom se měli dočkat už relativně brzo. Nová vozidla a vylepšení AI nepřátelé totiž nejsou ani zdaleka jedinými změnami! Ve skutečnosti toho bude mnohem více a o tom se nám tentokrát vývojáři rozpovídali na oficiálních stránkách hry. Tak si to pojďme shrnout.

Zmíněné změny se týkají obsahu určeného pro klanové aktivity, neboť vývojáři na základě zpětné vazby od hráčů usoudili, že současné odměny v podobě vozidel řady Hades nejsou dostatečně exkluzivní. Proto se od zavedení aktualizace 0.30 můžete těšit na zcela nové odměnové vozidlo, kterým bude blíže nespecifikovaný, prémiový stroj X. úrovně třídy AFV. Získat ho bude možné za plnění klanových kontraktů. Vozidla Hades budou samozřejmě nadále k dispozici.

Tento nový unikátní stroj by se nám měl zanedlouho představit v samostatném článku. Jeho získání však nebude vůbec jednoduché a jednoduché s ním nebude ani hraní. Půjde o skutečnou výzvu pro zkušené hráče. Nepůjde přitom ale o odměnu jen pro nejlepší klany s dobrým umístěním v žebříčku hodnocených bitev. Šanci ho získat budou mít i menší klany, jen s tím rozdílem, že ti větší a lepší se k němu dostanou rychleji. Bude to na stejném principu jako u vozidel Hades, tedy formou plánků.

Ruku v ruce s novou odměnou přijde do hry i nový systém vyhledávání klanů a náboru nováčků. Tato novinka bude rovněž představena ve speciálně vyhrazeném článku. Vypadá to ale, že půjde o jakýsi systém, který vám usnadní najít si klan přesně podle vašich požadavků, a to na základě toho, jak hrajete a co hrajete. To samé i naopak, tedy najít nejvhodnější nováčky pro váš klan na základě předpokladů, které od nových členů budete vyžadovat.

To ale ještě není všechno. Jelikož při plnění klanových misí na získání odměn může dojít k tomu, že někteří členové klanu budou postupovat rychleji než jiní, kteří třeba tak často nehrají, přichází do hry nová funkce. Ta vám nově umožní obchodovat s ostatními členy vašeho klanu a získávat tak od nich například plány potřebné k sestavení hlavní odměny. A to přímo v herním rozhraní.

Tento nový mechanismus bude mít samozřejmě určitá omezení. Jestli něco vývojáři nechtějí, tak je to udělat ze hry tržiště. Proto bude možné obchodovat s předměty jen v rámci vašeho klanu. Pokud pak klan opustíte, obchodovatelné věci se stanou trvale vázanými na váš účet a při vstupu do nového klanu je již nebudete moct prodat někomu dalšímu. Jediným cílem tohoto vylepšení je umožnit hráčům v klanu, aby si navzájem mohli účinně pomáhat.

No, vypadá to opravdu zajímavě. Podle předběžných informací by aktualizace 0.30 měla do hry přijít na přelomu září a října. Těšíte se na tyto nové funkce?

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/development-battalion-rewards-and-improvements

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.