Vylepšení modelů některých tanků

Součástí aktualizace 0.33 bude mimo jiné i několik vizuálních vylepšení a drobných úprav vybraných tanků. Úžasnou T-72B jsme už viděli, teď jsou na řadě ostatní stroje. Mimochodem, původně do těchto úprav měla být zahrnuta celá linie tanků Abrams, ale protože se ukázalo, že to bude poněkud náročnější na provedení, změny se v této linii zatím dočká jen tank XM1 a zbytek Abramsů přijde až později.

Tank XM1 dostane kompletně přepracovaný model. Nově bude vozidlo více odpovídat realitě. To znamená, že bude nižší, věž širší a dělo umístěné na správném místě. Textury budou také lepší a detailnější.

Podobně budou upraveny a vylepšeny i vozidla série Leopard. Například tank Leopard 2 dostane přepracovaný podvozek, aby odpovídal skutečnosti. Reálný Leopard má totiž zavěšení kol vyřešené pomocí torzních tyčí, takže na nově upraveném modelu to teď bude zřetelné díky typickému posunutí kol jedné strany vůči druhé straně.

Tank Leopard 2AV se zase dočká remodelovaných pásů a několika nových prvků na trupu i na věži, například snímače bočního větru, vylepšené optiky střelce a celkově zlepšení textur vozidla. Navíc toto vozidlo nově získá kanón ráže 105mm s hladkým vývrtem.

Samotný tank Leopard 2 si pak projde menší úpravou spíše vizuálního charakteru. Dotkne se hlavně celkové opravy textur a doplnění některých chybějících prvků na věži a trupu.

Dostane se i na pomyslný vrcholek této linie, tedy na tank Leopard 2AX. Ten obdrží nový model děla L/51 ráže 130mm, který bude více odpovídat skutečnosti. V úvahách byl dokonce i návrat k dělu ráže 140mm, ale od toho se nakonec ustoupilo.

Kromě těchto změn dojde i na pár vylepšení některých dalších strojů:

  • Vickers Mk.7/2 obdrží správný model děla ráže 120mm s hladkým vývrtem
  • Bojové vozidlo pěchoty Bradley dostane správný model své zbraně Bushmaster Mk.44
  • Challenger 2 bude mít nově svou sadu přídavné ochrany TES rozloženou tak, jako ve skutečnosti

Výše zmíněného bychom se měli dočkat již zanedlouho v aktualizaci 0.33, která se už nějaký ten čas chystá. Dalších vylepšení, zejména zmíněné řady vozidel Abrams, nám vývojáři představí hned, jakmile budou tyto úpravy připraveny k prezentaci. Snad nebudeme muset čekat dlouho. Jsou to sice drobná vylepšení, ale modely tanků díky tomu vypadají zase o kousíček realističtěji. Líbí se vám?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-model-improvements-update-033-part-1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.