Výběr jména a barev vozidel příběhové kampaně

Trochu zvláštní titulek pro článek, že? Ale přesně o to tu skutečně jde. Než se totiž spustí první plnohodnotná epizoda příběhové kampaně – velmi zajímavého experimentu, v němž komunita svými činy ve hře může rozhodnout o dalším vývoji událostí – rozhodli se nám vývojáři dát možnost vybrat nejen jméno a barvu osobního vozidla hlavního hrdiny, ale také barvu jeho jednotek pojmenovaných „Perihelion„. Získat přitom můžete i nějakou tu odměnu. Tak se na to pojďme podívat trochu podrobněji.

V úvodní epizodě komunita hraním rozhodla, že Samuel Thorp, hlavní hrdina příběhové kampaně, bude obklopen jednotkami Perihelionu vyzbrojenými moderními ruskými vozidly. Výchozí verzí kánonu je četa pěti tanků řady T-90A, přičemž jako Thorpeovo osobní vozidlo byl zvolen ruský Terminátor, který v Armored Warfare zastupuje model BMPT Mod.2017. Nyní je vaším úkolem rozhodnout o třech věcech, které budou následně začleněny do samotné kampaně:

 • Barva BMPT Samuela Thorpa
 • Jméno BMPT Samuela Thorpa
 • Barva vozidel Thorpeových jednotek (musí se lišit od barvy BMPT)

Proces výběru je tentokrát velmi jednoduchý – hlasování. Abyste však mohli hlasovat, musíte být aktivním hráčem příběhové kampaně (jinými slovy, musíte mít dokončenou epizodu Prolog a být zaregistrováni v kampani) a hlasovat můžete pouze jednou (na duplicitní hlasy nebude brán zřetel). Další podrobnosti naleznete v jednotlivých sekcích níže.

Barva pro BMPT Samuela Thorpa

V níže uvedeném formuláři (odkaz na konci článku) máte k dispozici několik barev. Můžete vybrat z dostupných možností, ale mějte na paměti, že výsledná barva se mezi vozidlem BMPT a zbytkem vozidel jednotek Perihelionu musí lišit. Pokud obě kategorie skončí se stejným počtem hlasů pro tutéž barvu, barva určená jednotkám se změní na barvu, která se v hlasování umístila na druhém místě.

Jméno pro BMPT Samuela Thorpa

Zde se věci trochu komplikují. Skrze stejný formulář zašlete také návrh jména pro osobní vozidlo Samuela Thorpa. Mělo by být navrhnuto dle následujících parametrů:

 • Jedno nebo dvě slova
 • Univerzální nebo anglické

Univerzálním je myšleno různá osobní, historická nebo místopisná jména jako „Jane„, „Paris“ a podobně. Upozorňujeme, že v příslušných případech je třeba předložit anglickou verzi slova, takže „London“ by bylo správně, zatímco „Londyn“ (polská verze jména) nikoli. Totéž platí pro jakákoli další navrhovaná jména – „Black Panther“ je přijatelné, zatímco „Schwarzer Panther“ nikoli, i když v němčině to znamená totéž. Dále jsou výslovně vyloučeny následující kategorie:

 • Jména s politickým podtextem
 • Jména žijících osob
 • Jména zločinců nebo zločineckých organizací
 • Jména chráněná autorskými právy

Po skončení hlasování bude deset nejlepších jmen podrobeno dalšímu hlasování, ve kterém bude rozhodnuto o definitivním vítězi. Vývojáři si však vyhrazují právo odstranit jakákoli navržená jména, a to dle svého uvážení!

Barva vozidel jednotek Perihelionu

V této kategorii jsou k dispozici stejné možnosti výběru barvy jako u vozidla Samuela Thorpa, jen s tím rozdílem, že se vybírá barva pro vozidla Perihelionu (jeho jednotek). Jak již bylo řečeno, tato barva se musí odlišovat od barvy osobního vozidla Samuela Thorpa. Hlasovat můžete ve formuláři uvedeném níže.

Odměny

Samozřejmě bez šance vyhrát nějaké odměny by to nebylo ono, a tak si i tentokrát pro nás vývojáři v rámci tohoto hlasování připravili pár drobností. K dispozici budou následující odměny:

 • Tři náhodně vybraní hlasující získají 5 000 bitevních mincí a 3 dny prémiového účtu
 • Osoba, která zašle vítězný návrh jména, získá po spuštění první epizody kampaně automaticky status „Epizoda 1 dokončena“ spolu s odměnou za hlavní úkol, což fakticky znamená, že ji nebude muset hrát, aby postoupil dále (ale pozor – tato odměna se nevztahuje na doplňkové, vedlejší nebo tajné úkoly)

Zbývá dodat to nejdůležitější – do kdy můžete hlasovat. Hlasování bude ukončeno 8. srpna 2021, takže na něj máte ještě celé tři dny. Já už jsem si to odbyl, zabere to jen chvilku. Takže pokud se příběhové kampaně účastníte, určitě se nezapomeňte zapojit. Pro hlasování klikněte na následující odkaz:

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-choosing-your-colors

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.