Výběr finální barvy pro tanky příběhové kampaně

Hlasování, o němž jsme vám psali zde, je zdárně za námi. V rámci příběhové kampaně jste v něm měli především za úkol vybrat barvu pro BMPT Samuela Thorpa, hlavního hrdiny příběhu, a také barvu pro vozidla jeho jednotek Perihelion. Pojďme se teď podívat na výsledky:

  • BMPT Samuela Thorpa – z 995 zaslaných odpovědí byla zdaleka nejoblíbenější volbou černá barva (196 hlasů), následovaná tmavě červenou, středně tmavě červenou a tmavě šedou (každá s 60 hlasy).
  • Vozidla Perihelionu – podobně jako BMPT i zde skončila vítězstvím černá barva (102 hlasů), následovaná tmavě šedou (67 hlasů) a červenou (60 hlasů).

Z toho vyplývá, že hráči mají obecně rádi tmavé barvy. Vývojáři se ale rozhodli dát nám ještě druhou možnost, kde můžete definitivně vybrat finální barvu z právě těch nejúspěšnějších. Ty mimo jiné můžete vidět také na přiložených obrázcích, takže si lze udělat přesnou představu o tom, jak by vozidla mohla vypadat. Poté stačí kliknout na odkaz na konci článku, kde najdete anketu.

Mějte na paměti, že se barva BMPT a vozidel Perihelionu musí lišit. Přitom platí, že BMPT má přednost před ostatními vozidly, takže pokud zvolíte černou barvu v obou případech, BMPT zůstane černé, ale jako barva vozidel Perihelionu bude zvolena druhá v pořadí dle počtu hlasů.

Samozřejmě také nezapomeňte, že se současně s barvami stále vybírá i jméno pro BMPT Samuela Thorpa. V anketě tedy najdete krom barev také nejzajímavější návrhy, které jste v první anketě zaslali. Vybírejte moudře, protože nikdo neví, jaký to nakonec může mít vliv na budoucnost příběhu.

Hlasování bude probíhat do pondělí 16. srpna, přičemž samotná kampaň bude spuštěna ještě tento měsíc. Mírné zpoždění je způsobeno snahou vývojářů o to, aby vše bylo dokonale připravené a fungovalo bez chyby.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-choosing-your-colors-stage-2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.