Vozidla programu DIVAD

Na oficiálním webu hry se dnes objevil velmi zajímavý a podrobný článek o historii vzniku a postupném vývoji programu Americké armády s názvem DIVAD (Divize protivzdušné obrany). V rámci tohoto projektu vznikla během let celá řada nejrůznějších prototypů vozidel opatřená protivzdušnou výzbrojí a některé z nich jsou vskutku unikátní stroje.

Co nás, hráče Armored Warfare, ovšem zaujme nejvíce, tak je prohlášení vývojářů, že již v nadcházející aktualizaci 0.30 se jednoho z těchto vozidel dočkáme přímo ve hře. A zde se opět můžete zapojit i vy prostřednictvím oficiálního Discord serveru a sdělit tak vývojářům, který ze zmíněných strojů byste si ve hře přáli nejvíce. Opravdu zajímavý přístup.

Více se o těchto vozidlech dočtete v původním článku, viz odkaz níže. Co si o tom myslíte. Mají taková vozidla ve hře místo a které se vám případně líbí nejvíce?

Zdroj: https://aw.my.com/us/news/general/divad

2 komentáře

  • Beeda2004 on 10. 8. 2019 at 3:27
  • Reakce

  Mě připadají dost podobny tomu co přidali s frantíkama AMX-13 DCA mám takovy tušeni že se jmenuje, na vyšších tierech sou jediný kulometný vozitka prakticky fox, ramka, crab a t15, sfinxe nepočítam to je spíš rychlopalny dělo než kulomet, bylo by to fajn oživení mít víc těhle kousků na výběr.

  jen doplnim pod čarou(moje doměnka) podle popularity nebo spíš jak budou stihat udělat ty modely.
  Mají tam u konca větu „One or more of the DIVAD program vehicles will appear in the game in Update 0.30.“
  jeden nebo více vozidel se obeví v 0.30

  Byl by fajn celej strom ale bojím se že to nehrozí.

  1. No uvidíme, co nakonec přidají. Jako líbí se mi to vozidlo s rotačním kulometem, to snad ve hře ještě žádné nemá 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.