Víkendová soutěž ve Speciálních operacích

Vývojáři hry Armored Warfare si nejspíše řekli, že soutěží není nikdy dost. A tak tu v krátkém sledu máme další výzvu. Ta tentokrát souvisí se Speciálními operacemi, tedy s příběhovým PvE. Tento víkend totiž v rámci návratu ke starším sezónám budou neobvykle k dispozici všechny předešlé epizody. Ano, slyšíte dobře! Od sezóny Caribbean Crisis až po American Dream půjde o jeden celistvý řetězec operací, který si tento víkend budete moct zahrát. A nejen že vám to přinese každou desátou odehranou misi bednu s odměnou, ale navíc můžete vyhrát i prémiové tanky!

Princip soutěže je vcelku jednoduchý. Soutěží se ve dvou kategoriích, a to s libovolným vozidlem VI. úrovně (první kategorie) nebo IX. až X. úrovně (druhá kategorie). Rozhodující kritérium je nastřílené poškození ze všech úspěšně odehraných částí speciálních operací (odehraných sólo, tedy bez čet). To znamená součet uděleného poškození počínaje první kapitolou Caribbean Crisis a konče čtvrtou kapitolou American Dream. První tři místa dle výše uděleného poškození, samozřejmě v každé kategorii zvlášť (VI a IX-X), obdrží jako cenu níže uvedené prémiové tanky.

 • První místo: prémiová bitevní tank X. úrovně CATTB
 • Druhé místo: prémiový lehký tank IX. úrovně ZTQ-15
 • Třetí místo: prémiové obrněné vozidlo V. úrovně XM247

A jak na to, abyste se mohli zúčastnit? Po každé vyhrané operaci (od první kapitoly Caribbean Crisis až po čtvrtou kapitolu American Dream) si udělejte screenshot výsledků (obrazovky General i Detailed), obrázky výsledků ze všech těchto misí v řetězci pak zabalte (například do alba na Imgur) a spolu s následujícími informacemi je sdílejte ve vyhrazeném kanále na oficiálním Discordu, který najdete zde. Čas na to budete mít až do 3. listopadu 2020 (do 20:00 hodin).

 • Uveďte celkový výsledek (součet nastříleného poškození ze všech operací), kategorii (úroveň VI nebo IX-X) a vaše herní přezdívku (aby bylo komu poslat případnou cenu)

Ceny se udělují za každou kategorii zvlášť, takže můžete vyhrát jak s vozidlem VI. úrovně, tak i s vozidlem IX. či X. úrovně. Každý hráč může vyhrát v obou kategoriích, pokud na to máte. Dejte si ale pozor! Nezapomeňte, že bitvy musejí být odehrané sólo, tudíž čety nejsou povoleny. Už to samo o sobě je docela výzva, vezmeme-li v úvahu, jak obtížné často bývá hrát Speciální operace s náhodnými spoluhráči. Ve zbytku pak rozhoduje dobře zvolená technika a vaše dovednosti. Pokud se na to tedy cítíte, směle do toho!

Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/special-operations-weekend-contest

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 30. 10. 2020 at 19:43
  • Reakce

  Neviem si predstavit kto sa bude celý víkend hnať za odmenou a dostane najhoršie MBT na 10 úrovni 🙁

   • Beeda2004 on 30. 10. 2020 at 20:41
   • Reakce

   mozna nekdo kdo ho uz ma a hodi se mu 18 tisic goldu

  • romino on 31. 10. 2020 at 19:19
  • Reakce

  10 misií odjazdených, špecialna bedna vyzdvihnutá! 🙂

  1. A vypadlo z ní něco zajímavého? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.