Veselé Vánoce s Armored Warfare

Máme tu štědrý den a celý tým vývoje Armored Warfare vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok. To se samozřejmě neobejde bez dalších bonusů, dárečků a akcí. Ode dneška až do konce roku tak ve hře najdete tradiční sváteční garáž a speciální herní režim, v němž budete muset sbírat dárky a vozit je ke stromečku. Současně budete moct využít bonus 300% (x4) za první vítězství v Globálních operacích a bonus 20% k výdělkům kreditů v jakémkoliv herním režimu.

Co by to ale bylo za vánoce bez dárků. Krom vánočního eventu, v němž dnes najdete 7 dní prémiového účtu a zítra speciální skin pro tank Type 90 (tedy pokud jste poctivě plnili denní úkol od začátku akce každý den) a vánoční bedničky v prémiovém obchodě (s dalším skinem pro tank Type 90, základní barvou, obrázky a pronájmem prémiových vozidel Leclerc T40, K21, ASCOD LT-105 a Leopard Revolution), tak v MY.GAMES Store najdete nově ještě jeden vánoční dárek. Ten obsahuje následující:

 • Pronájem prémiového tanku VII. úrovně Type 90 na 14 dní
 • Prémiový účet na 14 dní
 • 5 platinových Battlefield Glory boostů na 12 hodin

Pokud jste tedy tak dosud neučinili, nezapomeňte si tyto dárky vyzvednout na příslušném místě. Po jejich otevření je potřeba ještě provést aktivaci v inventáři obchodu, jinak se vám nic z výše uvedených dárků nepřipíše do hry. Možná je trochu škoda, že jsme se stejně jako minule nedočkali žádného dárkového tanku, ale i pronájem je fajn, pokud zatím žádnými prémiovými vozidly nedisponujete. A stejně tak se hodí prémiový účet i boosty, obzvláště jste-li ve hře teprve začínající. Takže, veselé Vánoce!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/armored-warfare-wishes-you-merry-christmas

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 24. 12. 2020 at 11:34
  • Reakce

  Platinové boosty aj premium na 14 dní sa určite hodí ….

  Thx AW😀

  • Pumpenmann on 24. 12. 2020 at 16:00
  • Reakce

  Zdá se mi , že AW je nejen nejštědřejší, ale i poslední dobou přes všechny problémy nejpřívětější hra. Takže jí “ S Novym Godam“, přeji vše nejlepší a co nejdelší trvání. a děkuji za všechny „padárky“.

  • Pumpenmann on 24. 12. 2020 at 16:04
  • Reakce

  A Tobě Najlvine přeji také vše nejlepší ke všem těm svátkům a vydrž u hry co nejdéle a děkuji za Tvé úsilí, které tomu věnuješ. Moc si toho vážím.

  1. Díky, tobě taky 😉

  • MeJiX on 24. 12. 2020 at 16:14
  • Reakce

  Tak jsem si otevřel bedínku se skiny. Radost mě okamžitě přešla, držgrešle AW mi nadělila smile, tak toho nechci, toho si může děda Mráz narvat do řiti.
  Jinak Najlvine díky za tvou snahu o informování o dění a novinkách AW během celého roku ostatní uživatele. Přeji ti krásný Štědrý den a příjemné vánoční svátky.

  1. Je to holt loterie. Když nepadne, nepadne. Peníze alespoň zůstanou doma 😉 Jinak díky, tobě taky.

    • MeJiX on 25. 12. 2020 at 11:19
    • Reakce

    Víš Najlvine, nečekal jsem extra super dárek od AW na Štědrý den, ale mohu ti jen říct, že Ebenezer Vydřigroš je proti nim rozhazovačný paňák. Tank na 14 dní, no… to se fakt předali. Vánoční loterie o tanky, kdo dá víc, vyhraje? Battle Coiny za 57éček, když to prodávali v první vlně za 27éček? Ani tank pod stromeček? Fakt mi WoT leží v žaludku, ale kam se na ně hrabou. S takovým přístupem NIKDY mít silnou komunitu nebudou. A je to škoda. A vyhrát smila na Štědrý den, to je opravdu výsměch. To si mohli odpustit. Klidně bych pustil chlup, ale muselo by být za co. Takhle fakt ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.