Velká soutěž o prémiové tanky

Drazí tankisté! Díky spolupráci se Silentstalkerem, který naší redakci ochotně poskytl několik kódů na prémiové tanky (tímto mu za to velmi děkujeme), jsme si pro vás připravili speciální soutěž. A zcela určitě ne poslední. Nejde o nic komplikovaného a zúčastnit se jí bude moct každý, kdo má alespoň tank V. úrovně. Pokud se zúčastníte, budete tak mít možnost získat do své garáže zajímavé stroje. V následujících řádcích najdete o naší soutěži podrobnější informace.

Soutěž je opravdu velmi jednoduchá. Spočívá v nastřílení co největšího poškození během jedné PvP random bitvy. Čas na to budete mít ode dneška až do konce měsíce. Konkrétně tedy od 20. září do 30. září 2019. Hráči se třemi nejlepšími výsledky dostanou jako cenu některý z poskytnutých prémiových tanků. Ceny jsou samozřejmě odstupňovány podle dosaženého umístění. Ti, kteří se umístí na čtvrtém až desátém místě, pak dostanou alespoň cenu útěchy.

Než se ale pustíte do prvních bitev, důkladně si prosím přečtěte pravidla této soutěže, abyste splňovali všechny nutné podmínky k zařazení. Pokud je totiž nebudete splňovat, budete ze soutěže automaticky vyřazeni! Viz níže.

Pravidla jsou následující:

 • Do 30. září 2019 zašlete na náš redakční email (redakce@awecko.cz) screenshot výsledků a replay vaší nejlepší bitvy odehrané v režimu náhodných bitev. Rozhodující je množství nastříleného poškození do nepřátel.
 • Do předmětu zprávy uveďte heslo „SOUTĚŽ“ a za něj připište vaše jméno používané ve hře.
 • Bitvy smí být odehrány pouze s tanky V. úrovně, aby to bylo férové a současně se mohli zúčastnit i ti hráči, kteří vyšší technikou ještě nedisponují.
 • Bitvy poslané k zařazení do této soutěže musejí být odehrané v čase jejího konání, tedy v rozmezí dní od 20. do 30. září 2019!
 • Každý účastník soutěže smí zaslat pouze jednu bitvu, proto to neuspěchejte a předem dobře zvažte, kterou ze svých bitev pošlete.
 • Hráči se třemi nejlepšími výsledky obdrží jednu z hlavních cen v podobě níže uvedených prémiových tanků. Čtvrtý až desátý v pořadí obdrží cenu útěchy.
 • Vyhodnocení výsledků a vyhlášení vítězů proběhne po skončení výše stanovené soutěžní doby, tedy někdy během října.
 • Soutěžní příspěvky nesplňující výše uvedená pravidla budou ze soutěže automaticky vyřazeny!

Jak tedy vidíte, nejde o nic složitého. V podstatě jediné, co po vás chceme, je, abyste nám poslali vaši nejlepší bitvu, co se nastříleného poškození týče, odehranou v náhodných bitvách, ve stanoveném období a s předepsanou úrovní tanku. Jak je uvedeno v pravidlech, nestačí jen screenshot výsledků, ale je potřeba zaslat i replay samotné bitvy, takže si je nezapomeňte ve hře zapnout! Pokud se pak s výsledkem dostanete mezi prvních deset nejlepších hráčů, můžete se těšit na některou z cen. Teď už si ale nejspíše říkáte, jaké ty ceny vlastně jsou. Pojďme si je tedy představit.

O co se hraje:

 • 1. místo: Hlavní bitevní tank VIII. úrovně Challanger 1 Falcon
 • 2. místo: Hlavní bitevní tank V. úrovně T-64AV Hunter
 • 3. místo: Hlavní bitevní tank III. úrovně T-62 Veteran
 • Cena útěchy: Lehký tank II. úrovně T92 ACAV

Nuže, doufáme, že se vám soutěž bude líbit a že se vám podaří získat jednu z cen. Pokud by vám nebylo něco jasné nebo byste se chtěli na cokoliv ohledně této soutěže zeptat, pište sem pod článek do komentářů nebo se obraťte na náš redakční email. Přejeme vám mnoho úspěchů a už teď se těšíme na vaše excelentní bitvy!

18 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Badysak on 20. 9. 2019 at 16:42

  Dotaz pokud bych něco výhrál a mám to v garáži dostanu goldy nebo credity?

   • Najlvin on 20. 9. 2019 at 17:47

   Prý je to polovina ceny v goldech, ale taky záleží případ od případu. Chtělo by to zkusit 🙂

  • Badysak on 20. 9. 2019 at 19:13

  Nic tak to vzdávám honit se každou bitvu za ocasem jako čokl to fakt není zábava. Užijte si azbuka lemmings train.

  • VojcekCZ on 21. 9. 2019 at 9:56

  Skoda že na prvním místě je zrovna falcon ona to není zrovna moc dobra osmička 😀 ale i tak jdu soutěžit 💪

  • SVK_ on 22. 9. 2019 at 19:24

  Škoda že nehravam PvP, ináč by som sa zapojil ….

  • Iosifek on 24. 9. 2019 at 8:25

  Chápu to tak, že je to soutěž pro CZ/SK hráče. To tu bylo naposled když ještě bylo CZ/SK oficiální fórum.

  Je proto, z mého pohledu, určitá povinnost CZ/SK hráčů, aby se zúčastnili a to bez ohledu na výsledek. Tak aby Najlvin mohl prezentovat účast.

  Což znamená, že se budu snažit zúčastnit a motivovat lidi co znám, aby udělali to samé.

  Najlvine díky.

  A na vás ostatní apeluji, zúčastněte se, je to jen pro vás. nezúčasníte-li se, tak s nic nestane, jen asi nemůžete žádnou další soutěž očekávat. Je nás prostě „pět a půl“.

   • Badysak on 24. 9. 2019 at 18:23

   No tak dobře něco pošlu snad to budou střídat, protože soušasné PVP je větší opruz to i to PVE je více zabávné.

  • Tarkovan on 25. 9. 2019 at 10:33

  Určitě by se zúčastnilo více hráčů, pokud se soutěžilo i PVE.

   • antimy.com on 29. 9. 2019 at 9:49

   Co chceš soutěžit v PVE? Tupě mačkat myš svede každý! V PVP musíš do hry zapojit i mozek a strategické zhodnocování nastalé situace. Kdyby šlo o DMG v PVE tak vezmu do čety své 4 účty na všech PC co mám doma (aby tam jen stály a nevyžíral to nikdo), vyberu si mapu, vezmu si M48 GAU-8 a nasekám i přes 100.000 DMG. Přijde ti to jako předvedení dovedností? mě teda ne!

    • Badysak on 29. 9. 2019 at 18:31

    Tak to budeš mít stejnou IP na všech strojích při tak obrovském číslu si tě jistě pořadatel prověří a navíc 0 damage u ostatních je samo o sobě podezřelé. Dále spoluhráči z friend listu low dmg podezřelé ban všem za rigování.

   • antimy.com on 29. 9. 2019 at 10:45

   Malý příklad 5 hráčů x botů: https://ibb.co/kqb5CgW

  • Iosifek on 30. 9. 2019 at 11:47

  Tak to můžeš udělat i na PvP. Sice budeš mít s tím trochu technické problémy na odpočet, ale při tom počtu hráčů máš vysokou šanci, že tě to hodí s nima/proti nim. S tímhle přístupem si určitě cestičku, jak to ošulit, najdeš.
  Ať žije „férová“ hra PvP., a „féroví“ hráči.

  • Iosifek on 30. 9. 2019 at 12:13

  Najlvine.
  Existuje americké přísloví:
  „Slyšíme-li dusot kopyt, napadnou nás koně, ne zebry.“ (v češtině je to tunelové myšlení, neflexibilní, strnulé)

  V PvE je možná soutěž, ale ne o nejvyšší nastřílené dm, nebo killy, či base expe.

  Napadá mě soutěž v PvE, o něco jiného.
  Nejrychleji vyhranou bitvu.
  V Batl Patch byl úkol: „Vyhraj bitvu do 4 min. “ Tenhle úkol byl i na Moskevské bedny, než ho odstranili kvůli křiklounům, že je moc těžký. Podle mě byl strašně lehký.
  V podstatě jsou dvě možnosti oč soutěžit.
  a) nejkratší možný čas výhry
  b) největší množství map, na kterých je výhra do 4 min, při rovnosti počtu map, nejlepší čas 1-3 her (anulují se tím různé druhy map)

  To je ovšem spíš pro čety, ne jednotlivce.
  Teoreticky je to možné odjet na cca 15 mapách. Prakticky jsem to odjel na třech a sólo na dvou. Tier na kterém to jedeš je nepodstatný, nižší tiery jsou možná ve výhodě. Vliv má četa, nebo odpočet místo čety.
  Tohle je totiž o tom, jak kdo zná PvE a jak umí hrát PvE. 🙂

   • Beeda2004 on 30. 9. 2019 at 13:44

   na tohle je podle me nejlepsi ricochet stacis e zabit na zacatku bez zabijeni nepratel a respawnes se u capu uzs e me toa si 3x povedlo tam se neobevi nepratele takze kdyz to udelaji treba tri lidi tak mas do minuty vyhranou mapu

   • Najlvin on 30. 9. 2019 at 18:57
    Autor

   Plánuji soutěž i pro PvE – ale zatím nevím, jakým stylem ji udělat. PvE je strašně ovlivnitelné složením tanků, hráči, misí atd. Plnit něco na čas je pro lidi, co to zas tak moc nehrají, dost problématické. Spíše bych to viděl na co největší množství zničených tanků. Ale i tak je to dost ovlivněno danou misí. Takže nakonec možná vymyslím úplně něco jiného. Ale nevím, kdy se k tomu dostanu. Teď nějaký čas bohužel na nic ohledně AW nebudu mít čas.

    • Iosifek on 1. 10. 2019 at 14:27

    Inu, pokud chceš v PvE něco, co dává šance všem hráčům. Občas hrajícím i nováčkům, konta hardcore háči a taky ty ostatní vlivy, tak těch možností moc není. Přesto asi jedna je. A to nejvyšší dmg za hru, způsobné tartanem. To dává šanci každému a tier v tom nehraje roli. Já osobně pokud mám dělat killy taranem, tak jdu na T6. V detailech výsledků z bitvy je jen to dmg způsobené taranem, ne už počet, jako je to v případě zapálení tanků. Ale to by mělo stačit.
    Je to jen námět a stejně to počká než budeš mí čas. 🙂

  • Iosifek on 30. 9. 2019 at 14:14

  Beedo, reálný čas je něco pod 2,5 min. Asi by to šlo i dřív, ale za minutu tam ani nedojedeš a 20s potřebuješ na ucapování ve třech.
  Naposled jsme to dali za 2 min 52s, a to jsme nehonili nejrychlejší čas, jen ty 4 min.
  A ano, kdo nejrychleji vyhraje, to není o střílení, ale o vteřinách. 🙂
  Na RU fóru se můžeš dočíst, že to jde i na Cerberovi, odstřílíš jen bose.

  • hgf on 9. 1. 2020 at 15:07

  What’s up to every body, it’s my first pay a visit of this website; this weblog carries amazing and in fact
  fine material designed for visitors.

Komentáře byly zablokovány.