Ve vývoji: Speciální událost Raid

Jak se zdá, různým překvapením ještě není konec. V rámci sezóny Spirithaven totiž tvůrci hry slibovali další novinku, a ta nyní byla konečně odhalena. Jedná se o chystanou herní událost, přesněji soubor speciálních misí zvaný Raid. Nebude to ale klasický formát úkolů, jak jsme byli dosud zvyklí. Postupovat se tentokrát bude různými cestičkami po jakési mapě a obsazováním bodů, což vás nakonec dovede k hlavní odměně. Pojďme se na to tedy podívat trochu podrobněji.

Tato speciální akce bude trvat přesně jeden měsíc, přičemž přístup do ní půjde získat buď zakoupením vstupenky za 499 zlaťáků, nebo odjetím poslední čtvrté kapitoly speciálních operací Spirithaven na extrémní obtížnost. Tím se vám zpřístupní zmíněná mapa. Výchozí bod se přitom nachází v jejím středu, postupným plněním úkolů si každý hráč podmaní jednotlivá území a buduje si tak cestu k jedné ze čtyř hlavních odměn, nacházejících se v rozích mapy.

Mise na cestě za hlavními odměnami, kterými mimochodem budou speciální samurajské skiny pro tanky SPHINX, T-15 Armata, Al Hussein a Challenger 2, lze rozdělit podle určeného režimu (PvP, PvE) a budou náhodně generovány. Konkrétní požadavky úkolů by měly být různorodé a některé budou vyžadovat specifické podmínky pro jejich splnění. Například hrát určitou třídu vozidel, konkrétní úroveň nebo vozidla určitého prodejce.

Dobré je zmínit, že v této herní události nebudou při plnění úkolů žádná početní omezení. Naopak půjde každý den dokončit tolik úkolů, kolik jen chcete. Jejich požadavky ale budou neměnné, takže pro další postup po zvolené cestě bude nutné daný úkol dokončit nebo zvolit jinou cestou. Jako další možnost nabídne událost dokončení jednotlivých misí pomocí lístku Raider, případně vyměnit konkrétní úkol za jiný úkol pomocí lístku Reroll. Ty budou ovšem zpoplatněny, i když jich pár bude možné získat i v rámci jednorázových odměn.

Když už zmiňujeme odměny, tak jako další krok na cestě po dokončení některé z misí bude právě odměnový bod. Na něm si můžete vyžádat jednorázovou odměnu, kterou by měly představovat mimo jiné například různé boosty, insignie, dny prémiového účtu a dokonce i bitevní mince pro nadcházející Battle Path. Pokud navíc dokončíte všechny mise a úkoly Raid, obdržíte speciální kamufláž „Torii“, která je určena pro všechna vozidla a kterou lze barevně přizpůsobit změnou podkladového nátěru.

No, vypadá to pravdu zajímavě a nápad na tokovouto akci není určitě špatný. Snad jen hlavní odměna na konci všech čtyř cest by mohla být o něco zajímavější. Nejsme si totiž jistí, zda zrovna skiny, lepé řečeno jen textury, jsou dostatečnou motivací k plnění tolika úkolů. Na druhou stranu, obsah odměnových bodů na mapě vypadá lákavě, takže zkrátka určitě nikdo nepřijde. Bohužel zatím není známo, kdy se této události ve hře dočkáme. Těšíte se?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-raid

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 1. 4. 2020 at 11:50
  • Reakce

  Tak vývojári nám spravili herný režim pri ktorom máme stáviť x hodín a odmena kamufláž? 🙂
  Vyskúšať vyskušam, ale žeby som mal pri tomto režime tráviť x hodín kvôli kamufláži to ani omylom 🙁

   • Beeda2004 on 2. 4. 2020 at 0:13
   • Reakce

   tak me spis zajimaji battlecoiny na pristi sezonu nez samotny skiny, akorat pochybuju ze sezenu vsechno, protoze ty mise jdou plnit jen v jednom hernim modu nejsou univerzalni takze pokud budu dostavat jen pvp mise s mym stestim tak budu v hajzlu doslova

  • Iosifek on 2. 4. 2020 at 9:32
  • Reakce

  Zajímavě to sice vypadá, ale jen vypadá. Tak se na to podíváme bíže:

  Dalších 96 úkolů, k těm co už tady máme. Tj. denní a týdení úkoly na tank a pak na bednu, plus jejich plnění a shraňování bodů, abych tím na tom šrotu odexpil moduly. Dál tu máme úkoly na Hádese. To je slušná porce denního hraní, nebo goldů, coinů, či eur.
  Už Batl Pach k tomu přidával spoustu herního času navíc. Tohle je to samé.
  Tedy, pokud mám současně úkoly např.:
  1. 800dmg nastřílet = 1 hra
  2. 5000dmg nastřílet v 10 bitvách = min 10 her, tedy cca 2 -2,5h/denně (velice častý úkol)
  3. vyhrát v PvE 5 her posobě bez stráty spoluhráče = to se na randomu snad ani nedá, tak se nedá odhadnout čas
  4. obtížnej úkol v PvP nebo GO = 1 – 4h hraní/týden, když se daří
  Současně k tomu klanové úkoly – Hádes:
  1. nastřílej cca 0,7M dmg a pod. = 8 – 10h denně – zásadně kupuji za 5M credity – jistě, i těch 5M creditů je třeba nahrát, to je ale ryze individuální.
  2. Pyžam párty = když se daří tak hodina, když se nedaří tak těch hodin několik a tolikrát týdně, jak je to v klanu zařízené
  3. úkol pro četu = někdy za hru, někdy ani za dvacet
  4 . v PvP tiet 9.-10. spotni 9 tanků a přeži = tak to je neodhadnutelné, ale dá mě to v průměru min 10 bitev (pro většinu hráčů je to nesplnitelné) cca 2h/týden
  K tomu lze přičíst čtyřnásobky 1x za 3 dny ve Spec. Ops. a o výkendu ještě staré Spec. Ops. Plus Hodnocené bitvy (pro fajnšmekry).

  Tedy, je to „práce“ na plný úvazek a daná akce by si žádala buď brigádníky , nebo spoustu přesčasů.

  Sice se nějak zůčastním, ale nic z toho co je v nabídce mě nemotivuje. Nepotřebuju to. Např., 2h boostů na coiny mám ještě 30 z minula, a nějakej ten uloženej coin se taky najde.

  Tak hodě štěstí, hodě času na plnění, nebo naditou prkenici.

  1. Tak já předpokládám, že to půjde plnit souběžně s ostatními misemi, prostě během normálního hraní. Tudíž se to tak nějak bude plnit samo.

   • Beeda2004 on 2. 4. 2020 at 15:38
   • Reakce

   cau tahle mise plati pro skupinu jen kdyz ses v parte kdyz hrajes sam tak nesmis umrit jen ty sam
   3. vyhrát v PvE 5 her posobě bez stráty spoluhráče = to se na randomu snad ani nedá, tak se nedá odhadnout čas

   jinak treba batalion mise 200 killu nebo 750k je v pohode pokud to clovek chce rychle tak staci vzit t15 do specialnich operaci kde mas kazdou mapu 60-120k dmge, ale mnohem jednodusi je projet si par premiaku a kupovat to za kredity zvlast kdyz ste v batalionu a jezdite specialni operace tam kde mas 4-8 mega za hru bez boostu

    • Iosifek on 2. 4. 2020 at 18:30
    • Reakce

    Bedo, mě nejde o to jak to udělat, ale o čas strávený těmi úkoly. Za nejotravější považuju ty, kde máš 10 her po sobě udělat nějaký výsledek.
    A na ty klanovky i když si na to vezmeš T15, tak tě to bude stát pěkných pár her. A 60k nedávám každou hru i na Spec. Ops. O 120k nevím, zdajsem je někdy dal, to zase tak nesleduju. Pro většinu hráčů je to sci-fi, tak jako spousta těch těžších úkolů.
    A matit to jako Ecobar v určité době, kdy spal 3-4h a zbytek jen hrál. Tak to fakt ne.

    Jo a to s tím qestem zkusím. Zatím co jsem zkoušel, tak to platilo pro celou četu, zůstat naživu, ne jen pro mě. Možná je od tý doby změna. Ale i tak, 5 her je min. hodina času.

    A jen ještě k té akci.
    96 úkolů/za měsíc, to je víc než 3 úkoly denně.

     • Beeda2004 on 2. 4. 2020 at 22:20
     • Reakce

     ja hral aktivneji akorat tedka jak je ten bonus ke kreditu protoze sem ziskal tech 10 boostu na 12 hodin a delam posadky na 5 tier jinak sem vetsinou hral jen ty dve hodky max za den, me nejvic vadi mise na 5k spot a 2k s vojakama ale zas za to je 18 bodu ne jen deset takze su ochotnej to pretrpet,

     jj vim ja si to taky pocital, ale zatim nevim jak ty ukoly budou vypdat kdyz pujde udelat jeden za bitvu tak to taky clovek muze mit za tejden hotovy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.