Ve vývoji je nová PvE mise

I když osobně upřednostňuji PvP režim bitev, nesmíme zapomenout, že je ve hře i PvE režim, který má jistě mnoho svých zastánců. Není totiž nic lepšího pro odreagování po těžkém dni v práci, než si vzít svoje oblíbené vozidlo a bez zbytečného stresu rozstřílet desítky nepřátel řízených počítačem. Takových PvE misí ve hře aktuálně najdete víc než dost a v brzké době je obohatí mise zbrusu nová. Ponese název „Wages of Sin“ a bude mít přímou spojitost s příběhem komunitní akce Perihelion.

Mise by se měla odehrávat jedné noci kdesi na území Arizony (a ne, nebojte – žádné nepopulární noční vidění). Vývojáři tvrdí, že při vývoji této mise zohledňují maximum hráčských připomínek. Nebudou zde tedy žádné nesmrtelné drony, nepřátelé zjevující se vám přímo za zády, pěchota na střechách, minometné jednotky či rozbitá AFV ničící tanky jediným výstřelem. Naopak bychom se dle slov vývojářů měli dočkat spousty surové akce, tedy toho, co činí PvE v Armored Warfare tak zábavným.

Oficiálně ještě nebylo řečeno, kdy by tato nová mise měla do hry přijít. Předběžný odhad je ale někdy v průběhu léta. Tak snad to bude stát za to. Pak, jak možná nejen já doufám, dojde opět na tvorbu nové mapy pro PvP. Nicméně to má ještě svůj čas. Prozatím si můžete prohlédnout první obrázky z rozpracované verze této nové mise 🙂

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-pve-mission-wages-sin

3 komentáře

  • HRDSTL on 4. 7. 2022 at 19:12
  • Reakce

  Osobne som rad za každu takúto misiu, davam palec hore!

  PS: Dnes som si po dlhšej dobe zahral PVP, no žiadna zabava sa opäť nekonala 🙂

  Pridal som porovnanie, zarobok kreditov s premiovym MBT Type99A2-140 v PVP (priemer) vs PVE (priemer). Mal som zapnutý Boost +30 percent kreditov.

  Za mna nevidím jediný dôvod prečo sa trapiť v PVPčku

  https://i.postimg.cc/DZGK3L9Y/01.png

  1. Však hrej co tě baví. Pro mě je zase PvE z dlohodobého hlediska děsná nuda, kde není příliš prostor ke zlepšování 😉

   • Bazi on 8. 7. 2022 at 12:43
   • Reakce

   On třeba ten výdělek je celkem nezajímavý když jsou aktivní hráči s miliardami kreditů, které ani nemají za co utratit. Osobně mám 2,6 miliardy a nevím co s tím 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.