Ve vývoji: Griffin

Dalším vozidlem, které se nám chystá v budoucnu do hry, je úplně nový tank Griffin. Jedná se o vozidlo vyvíjené v rámci programu MPF (Mobile Protected Firepower) pro Americkou armádu jako případná náhrada za zastarávající stroje typu Stryker či Bradley.

Griffin se poprvé představil na veřejnosti v roce 2016 jako projekt moderního lehkého tanku, a to na konferenci AUSA (Association of the United States Army). O dva roky později se taktéž objevila vylepšená verze Griffin III. Všeobecně bylo toto vozidlo přijato pozitivně, ale jeho budoucnost je zatím nejistá. Vše záleží na testování prvních prototypů, které by měly být dodány Americké armádě v letech 2019 až 2020.

Co ovšem můžeme říci s naprostou jistotou, je to, že díky Armored Warfare si s Griffinem budete moci zajezdit alespoň ve hře. Prozatím je však všechno v naprostém začátku, a tak ještě není jasné, co tento nový stroj bude umět a v jaké formě se ve hře nakonec objeví. Nicméně, vzhledem k tomu, že jde o opravdu úplně nový koncept stoje vyvíjený v posledních letech, nabízí se celá řada možností, jak toto vozidlo udělat v Armored Warfare zajímavé.

Pokud chcete, můžete proto vývojářům na oficiálním Discordu dát vědět, co by se vám líbilo. Určitě je z čeho vybírat, viz původní článek na oficiální stránkách (odkaz dole), kde se o tomto zajímavém vozidle, jeho vývoji a potencionálních schopnostech můžete dočíst mnohem více. Mně osobně by se určitě líbila ta speciální high-tech kamufláž představená na modelu z roku 2018.

Zdroj: https://aw.my.com/us/news/general/development-griffin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.