Vánoční soutěž v poškození nepřátel

Vánoce běží v plném proudu a my tu máme další z řady soutěží, tentokrát zaměřenou na udělené poškození. Vyhrát lze opět prémiový účet a bitevní mince do aktuální kampaně Battle Path „Echoes of War„. Pokud tuto kampaň plníte, jistě by se vám další mince hodily. Takže pokud je chcete, nezbývá nic jiného než se zapojit a zkusit štěstí. Podmínky pro účast nejsou nikterak složité, jen musíte mít k dispozici jedno z níže jmenovaných prémiových vozidel. Máte na to čas až do 30. prosince (12:00 hodin).

  • BM Oplot
  • Leopard Revolution
  • MT-LB S8

A jak to tedy celé funguje? Stačí s jedním ze jmenovaných vozidel nastřílet co největší poškození, a to v jakémkoliv standardním PvP nebo v PvE režimu (kromě speciálních operací na obtížnost heroic a hodnocených bitev). Ale pozor! V případě Oplota a Leoparda se však počítá pouze poškození, které bylo způsobeno, když tank stál. U MT-LB S8 se zase počítá jen poškození udělené za pohybu vozidla. Nestačí tedy nastřílet za všech okolností.

Dejte si rovněž pozor na zvolený herní režim. Tentokrát se totiž všechny výsledky počítají dohromady, takže ne každý typ bitvy se hodí k dosažení maximálního množství poškození!

Pro samotné zařazení do soutěže pak stačí udělat screenshot vašich nejlepších výsledků (základní i podrobnou tabulku) a spolu se svým jménem, kategorií a dosaženým výsledkem zaslat do soutěžního kanálu na oficiálním discordu hry.

Šablona pro soutěžní příspěvek:

  • Název vozidla / výsledek / vaše přezdívka

Upozornění:
Tuto šablonu je potřeba dodržet, protože ke sběru soutěžních příspěvků bude použit program, který na základě tohoto formátu shromáždí všechny soutěžící. Dejte si proto dobrý pozor na to, abyste správně uvedli název vozidla a dodrželi formát šablony, včetně mezer. Například “MT-LB S8 / 50000 / Johndoe” je správně, ale “MTLBS8/50 000/Johndoe” už nikoliv.

Vítěz v každé kategorii dle vozidla (celkem tedy tři) obdrží jako odměnu 25000 bitevních mincí a 7 dní prémiového účtu.

Poznámka:

  • Každý hráč smí odeslat pouze jeden soutěžní příspěvek
  • Všechny soutěžní příspěvky musejí pocházet z bitev odehraných v době trvání této soutěže
  • Čety nejsou povoleny
  • Soutěž končí 30. prosince 2020 ve 12:00 hodin (do této doby je nutné odeslat váš soutěžní příspěvek)
  • Vítězové budou vyhlášeni a ceny rozdány po skončení akce

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/christmas-damage-contest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.