Vánoční bonusy a nabídky

Už je to tak! Rok je za námi a opět nám začínají vánoční svátky. Tato skutečnost samozřejmě nezůstala ani v Armored Warfare bez povšimnutí. Proto si pro nás tvůrci mimo již dříve spuštěné akce připravili i spoustu speciálních nabídek a nějaké ty bonusy na přilepšení. Pojďme se tedy podívat na to, co všechno nám letošní Vánoce přinesly a na co se během svátků můžeme těšit.

Ve dnech od 19. prosince až do 26. prosince 2019 jsou ve hře aktivní následující bonusy:

 • O 50% více zkušeností pro velitele za každou bitvu v jakémkoliv herním režimu
 • O 100% více zkušeností do posádky rovněž za každou bitvu v jakémkoliv herním režimu

Pokud sbíráte avatary pro váš herní účet, pak si navíc budete moct od 23. prosince do 25. prosince vyzvednout dárkovou bednu v obchodě MY.GAMES Store, v níž najdete avatar s motivem Santa Clause. Můžete si ho pak dát ke své přezdívce a šířit vánoční atmosféru napříč celou hrou.

Stejně jako minulý rok nám příjemnou atmosféru navodí speciální vánoční garáž. Těšit se ale můžete i na sváteční operace, což by měl být další herní režim spojený s vánoční tématikou. Prozatím nebylo ohlášeno, kdy se ve hře objeví a co všechno bude obnášet. V následujících dnech bychom se ale o této akci měli dozvědět více prostřednictvím samostatného článku.

Také bychom vás rádi upozornili na to, že stále běží Adventní (zimní) kalendář plný drobných dárků na každý den a pro odhodlané hráče i s několika bednami na prémiový tank T-14 Armata 152. Na konci kalendáře se pravděpodobně dočkáme nějakého hodnotnějšího dárku, takže pokud jste to dosud ignorovali, je na čase se zapojit. Viz tento odkaz.

Současně se nám do prodeje dostaly velice zajímavé skiny „Nightmare“, dostupné buď v balíčku nebo samostatně v MY.GAMES Store. Jestli máte noční můru z toho předvánočního shonu, pak je to právě něco pro vás. Tyto skiny jsou určeny pro hlavní bitevní tanky X. úrovně, přesněji pro stroje Leclerc T4 Chemical Santa paintjob), Challanger 2 ATDU (Santa Bulldog paintjob), Leopard 2AX (Bad Santa paintjob) a XM1A3 (Jack Frost paintjob).

Pokud vám tyto skiny přijdou méně tradiční, pak jsou k dispozici i vánoční skiny „Frost“ z minulého roku, a to se slevou. Tyto skiny jsou určené pro stroje Merkava Mk.4M a BM Oplot. Jestli byste ale raději něco ještě šílenějšího, tak spolu s těmito skiny se opět do prodeje dostal i „Toy skin“ pro tank Begleitpanzer 57. Ostatně, můžete se na vše podívat sami. Veškeré tyto skiny najdete na MY.GAMES Store.

Kromě speciálních vánočních skinů se nám ale do prodeje dostali také někteří elitní velitelé, a to v balíčcích s platinovými insigniemi a boosty. Samozřejmě opět na MY.GAMES Store. Jedná se o velitele jménem Alexander Cortez, Alisa Korhonen, Erin O’Connell, Kathryn Grey a Joshua Seagrove. Tito velitelé se většinou nedají běžným hraním získat, takže pokud jste někdy po některém z nich toužili, nyní máte příležitost k jejich naverbování.

 • Alexander Cortez (se speciální schopností vždy způsobit maximální poškození)
 • Alisa Korhonen (se speciální schopností přivolat palbu neznámého spojence)
 • Erin O’Connell (s pověstí jednoho z nejlepších průzkumných velitelů)
 • Kathryn Gray (agresivní specialista pro velení bitevním tankům)
 • Joshua Seagrove (se specializací na zbraně stíhačů tanků)

Jako poslední položka v prodeji se nám pod stromečkem objevil již výše zmíněný prémiový tank IX. úrovně, obávaný Oplot BM. Jeho unikátností je speciální typ ochrany, takzvaná ERA Duplet skládající se hned z několika vrstev. Tank je tak velmi těžké účinně probít HEAT municí. Tento zajímavý stroj se prodává, jak jinak, v bedničkách, jejichž obsah by měl vždy odpovídat vynaložené investici. Co konkrétně vám z těchto beden může vypadnout, najdete v seznamu níže.

 • Hlavní bitevní tank BM Oplot
 • Prémiová vozidla úrovně IV až VIII
 • Zlato v hodnotě 100 až 100 000
 • Spotřební doplňky
 • Prémiový účet na 1 až 3650 dní
 • Zlaté či platinové boosty
 • Zlaté či platinové insignie
 • Reputace v množství 7500 až 1 000 000

Tyto bedničky lze zakoupit prostřednictvím prémiového obchodu, a to hned v několika variantách rozdělených podle počtu. V jednom balíčku tak lze pořídit 5, 25, 50, 150 nebo 300 kusů. Dobré by bylo zmínit, že ceny jsou s výraznou slevou. A čím více bedniček koupíte, tím je sleva vyšší (až 70%). Což se vyplatí.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/christmas-bonuses-and-offers

10 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Beeda2004 on 23. 12. 2019 at 9:24
  • Reakce

  jeste bych doplnil ze nekterym lidem nestacilo ani 500-600 truhlicek na slkozeni oplota

  • Tarkovan on 23. 12. 2019 at 14:24
  • Reakce

  Loni jsem se o něj pokoušel(Oplot) za dost peněz a kulčo. Od té doby jsem nedal a nedám za loot bedny ani kačku. Je to to samé jako vrážet peníze do stíracích losů. Rád podpořím tuto hru za tank u kterého je jasně daná cena.

  • MeJiX on 24. 12. 2019 at 13:09
  • Reakce

  Přesně tak. Ono dát za bedny (plácnu – 1500) a tank z něj nevypadne? Pokud by bylo garantováno, že v 75 bednách je tank na 100%, tak prosím, záruka je danná. Ale jak píše Beeda2004, tak to mě můžou milovat.
  Čekal jsem, s čím se vytáhnou na Štědrý den, nezklamali. Dostal jsem sváteční bednu s avatarem Bad Santa. Ježíš, to snad ani nepřežiju, aby na tom chudáci něco neprodělali.

   • Najlvin on 24. 12. 2019 at 15:44
   • Reakce

   Já dostal dalších 10 beden na Armatu 152, předtím ještě 6 beden. To je samo o sobě slušný dárek, i když bylo potřeba každý den odjet jednu bitvu. A další věc – nezapomínej, že v Rusku se dávají dárky až na konci roku, takže hlavní odměna z kalendáře bude až 31. prosince. Soudě podle velikosti okénka to bude nejspíš nějaký tank. Takže si nestěžuj a nech se překvapit, kalendář ještě zdaleka nekončí 🙂

    • Tarkovan on 26. 12. 2019 at 15:20
    • Reakce

    Koukám, že to velké okénko je QN-506 na tři dny.

    1. QN-506 by dle informací mělo být nezávisle na kalendáři.

  • MeJiX on 26. 12. 2019 at 15:33
  • Reakce

  Momentálně byla k dispozici v obchodě časově omezená Iron Crate, která obsahovalo za cca 16€ ty suprové premiové tanky
  od 10 tieru a co jsem viděl k 8.tieru. Tak jsem si řekl je to omezené, určitě to platí jen chvíli, koupím jí. V celku jsem si řekl, budu rád, když padne i nějaký suprový 8 MBTéčko. Bednu jsem koupil, zaplatil a teď začlo losování. A hádej to? Padla mi 4.kové LT.
  Tak nasranýho jste mě ještě nikdo neviděli. Když jsem pak šel znovu do obchodu, teprve pak se u té bedny se objevilo rozklikávací menu, že můžete vyhrát tanky od 2-3 tieru. A aby toho nebylo málo, tak se nedá aktivovat, aby se vám objevil v garáži. Co z toho plyne? Vyhozené prachy do hajzlu. A bednu během minuty z obchodu stáhli a už se tam neobjevila. Podal jsem stížnost, je momentálně v řešení, ale lidi jen vás chci upozornit. Dejte si pozor na to, co kupujete. Pokud to není vyslověně tank za tu a tu cenu, nedělejte to. Nebo dopadnete jako já. Jen si mohu nadávat, že jsem debil a vyhodil prachy luftem, protože mě podvedli.
  Vím určitě, že žádné rozklikávací menu tam prvotně nebylo.
  Stejně tak, jak měli rusové rychlou soutěž kdo nahraje v bitvě více jak 5000DMG (pošlete screen z bitvy) a vylosují ho, vyhraje přístup s těmi 42500 BattleCoiny zdarma. A kdo ho už má, dostane ekvivalent v zlatu a těch 42k coinů tomu. Četli jste něco podobného u nás? Ne? Já také ne.

   • Iosifek on 27. 12. 2019 at 16:17
   • Reakce

   Stejně dopadl kolega. A s těma bednama se vyznamenali. Nejdřív tam byla rozbalovací nabídka, na tanky tieru 9-10. Pak nebylo najednou nic, pak tiet 4-10, a pak to stopli úplně.

    • Tarkovan on 28. 12. 2019 at 11:43
    • Reakce

    Mám dojem, že na my.com budeme ještě vzpomínat.

     • Najlvin on 28. 12. 2019 at 12:07
     • Reakce

     Já hlavně myslím, že kupovat cokoliv skrze bedničky je loterie a tudíž se to nikdy ani vyplatit nemůže. Jo, něco jiného je, pokud máte třeba 80 plánků na nějaký tank (třeba teď Armata 152) a zbytek dokoupíte. Ale jinak bych rozhodně nedoporučoval cokoliv v bedničkách kupovat, protože nikde není zaručeno, že dostanete to, co chcete. Jak tu už někdo psal – pokud něco chcete, tak kupovat jedině přímo. A pokud to jinak než přes bedničky nejde, tak ignorovat.

     Jinak s tou bednou, to byl asi nějaký bug.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.