Upoutávky aneb reklama Armored Warfare

Většina z vás už jste tato videa pravděpodobně viděla, přesto by bylo dobré si je zde zmínit a poukázat na oficiální YouTube kanál hry pro západní region (myšlena západní Evropa a Amerika). Dnes se nám stejně nic zajímavého zatím neobjevilo, tak proč trochu nezvolnit. Kdo ví, třeba sem zavítá někdo nový, koho to osloví a na základě toho si hru stáhne.

Není tedy tak úplně pravdou, že by Armored Warfare nemělo reklamu, jak je mu často vyčítáno. Jak můžete totiž vidět, upoutávky a filmečky k různým akcím či aktualizacím vycházejí alespoň na YouTube. A i když k nim můžeme mít výhrady, dělají hře alespoň určitou formu prezentace, za níž se nemusí stydět.

Přesto doufáme, že se do budoucna dočkáme masivnější reklamní kampaně, která se nebude omezovat jen na určité části internetu, ale třeba i na zcela jiné platformy či média. V Rusku je po této stránce hra možná o dost aktivnější, ale tady v Evropě je aktuálně prezentace žalostně nedostatečná. Není se pak co divit, že je ve hře tak málo evropských hráčů a de facto hráčů obecně.

I když se na jednu stranu dá pochopit vyjádření vývojářů, že se prozatím snaží držet stranou do té doby, než bude hra po technické stránce v lepším stavu, nelze se ubránit pocitu, že je to jen laciná výmluva. Co si budeme povídat, reklama dělá hodně. A tady není na co čekat. Stačí se podívat ke konkurenci a je vám hned jasné, že Armored Warfare v tomto směru ztrácí dech a léta se na něm už taktéž začínají podepisovat.

Otázkou je, jestli to ještě někdy bude lepší. Vývojáři se stále snaží v rámci svých možností hru vylepšovat a to je rozhodně dobře. Nikdo z nás nevidí do zákulisí vývoje a je dost možné, že nás ještě čekají velké změny. I když hra nevypadá vyloženě špatně, v porovnání s konkurencí je určitě pořád co zlepšovat. Podstatná je ale hratelnost a tady i přes určité nedostatky a vady na kráse je co nabídnout.

Ať už to bude jakkoliv, buďme rádi alespoň za tato videa. Přestože to není reklama v pravém slova smyslu, můžete je sdílet svým přátelům a ukázat jim, co tato hra nabízí. I když není dokonalá a na jejím vývoji se stále tvrdě pracuje, své fanoušky si stále najít dokáže. Nezbývá nám tedy nic jiného, než jí popřát, aby takových zapálených tankistů bylo čím dál víc.

https://www.youtube.com/user/ArmoredWarfareGame

1 komentář

    • Tarkovan on 27. 8. 2019 at 11:47
    • Reakce

    Mám dojem, že masivní reklama nebude pokud hra bude v betě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.