Únorové bedny v obchodě

Jako začátkem každého měsíce naleznete od 1. února novou trojici zásobovacích bedniček v prémiovém obchodě MY.GAMES Store. Opět se jedná o bedničku takzvaně západní, ruskou a čínskou. Pokud s nimi ještě nemáte zkušenost, připomínám, že jejich otevření vás nic nestojí. Můžete tím ale získat zajímavé zboží, včetně těch nejcennějších prémiových tanků X. úrovně, které si následně lze odkoupit za jednotnou cenu pouhých 2,49 euro. A to je cena, za kterou se v podstatě vyplatí jakýkoliv prémiový tank od V. úrovně a výš. Chce to mít ovšem velký kus štěstí.

Systém losující obsah v bedničce po jejím otevření je však dost nekompromisní. Při prvním otevírání zdarma je šance na získání něčeho opravdu cenného evidentně dost nízká, takže počítejte s nějakou zbytečností. Na druhou stranu, třeba zrovna vy budete patřit k těm pár šťastlivcům a usměje se na vás štěstí. Případně po odkupu obsahu můžete každou bedničku otevřít znovu a šance se tím nejspíš zvyšuje. Zda se vám tento hazard vyplatí, to už ale nechám na vás. Každopádně první otevření je zdarma a byla by škoda toho nevyužít. Protože – co kdyby?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available-9

1 komentář

    • MeJiX on 3. 2. 2021 at 18:22
    • Reakce

    jo, systém losování je nekompromisní, nemusím se ani dívat na výsledek a znám ho dopředu. buď 500GLD za 7,50 nebo smile?
    Stále to stejné dokola. Tak to ať si to tam zasunou zpět a pěkně naštorc, aby to nešlo vyndat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.