Ukončení podpory 32bitových systémů

Vývojáři hry Armored Warfare na svých stránkách oficiálně oznámili, že v brzké době ukončí podporu dnes již zastaralých 32bitových operačních systémů. To znamená, že pokud používáte počítač se systém operujícím na 32bitech, už si brzy Armored Warfare nezahrajete. K této změně by mělo dojít během letošního prosince. Pokud tedy chcete nadále hrát Armored Warfare, budete si muset opatřit 64bitový operační systém! V dnešní době je to už de facto standard.

Podle interních dat, které mají vývojáři k dispozici, hraje v současné době Armored Warfare pouhá 2% hráčů na 32bitových operačních systémech. I když je pro všechny MMO hry samozřejmě důležité, obzvláště pokud jsou v modelu free to play, aby fungovaly na co nejširším spektru počítačů, nemělo by to být na úkor dalšího vývoje hry. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se vývojáři pro tento krok nakonec rozhodli, neboť přechod jen na 64bitové systémy jim do značné míry rozváže ruce a ušetří nemalé prostředky.

Jelikož už nebudou tvůrci nadále omezování nutností brát ohledy na starší 32bitové systémy, budou si moct dovolit hru více vylepšovat a využívat pokročilejší funkce, které CryEngin, na němž Armored Warfare běží, nabízí. Díky tomu bychom se měli dočkat nejrůznějších vylepšení, ať už po stránce enginu samotného, tak i po stránce grafické. Navíc ušetřené prostředky budou přerozděleny do dalších oblastí vývoje, takže lze očekávat zlepšení hry jako celku.

Co si o tomto kroku myslíte vy? Najde se mezi vámi ještě někdo, kdo používá 32bitový operační systém, nebo je to opravdu jen přežitek? My samozřejmě jakékoliv podniknuté kroky, které povedou ke zlepšení hry, jenom vítáme. Své názory piště do komentářů.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/announcement-32bit-support-discontinued-soon

3 komentáře

  • Beeda2004 on 12. 9. 2019 at 17:05
  • Reakce

  pouzivat 32 bit system v ythle dobe je hloupost pokud to clovek ma jako osobni pc na psani emailu tak to nevadi ale pokud aktivne pouziva prohlizec tak ten si sam veme skoro celou 4gb pamet jako nic po par strankach

  • hatifnatt on 12. 9. 2019 at 18:09
  • Reakce

  Naspäť cesta nemožá, napred sa ísť musí 🙂 🙂 🙂

  • hrdlorez_smrtihl on 7. 10. 2019 at 10:15
  • Reakce

  prodam auto a poridim kompl easy :DDD

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.