UFO v Armored Warfare

Dnes tu pro vás mám jedno takové kratičké video. Včera na streamu se mi během jedné operace stala podivná věc – zachytil jsem cosi na obloze, co létalo a rozhodně to nevypadalo ani jako letadlo, ani jako vrtulník. Když jsem si to pak našel na záznamu a prostudoval záběry blíže, nedokázal jsem přijít na to, na co se to vlastně dívám. A tak mě nenapadlo nic jiného, než udělat tohle video pro pobavení 😀

Ať už je to cokoliv, vypadá to záhadně. Může jít samozřejmě o chybu hry, stejně tak ale i o záměr vývojářů. Pokud máte nějaká svá vysvětlení, určitě se s nimi podělte dole v komentářích s ostatními. Kdo ví, třeba je to náznak toho, co nás v budoucnu ve hře čeká. Téma příběhu hry se už dotklo všech možných žánrů, včetně apokalypsy v aktuální sezóně. Tak proč by příště nemohlo dojít třeba na invazi mimozemšťanů?

Dobře, to by už bylo asi trochu moc. Ale vzpomeňte si na jednu z předešlých sezón Speciálních operací odehrávajících se v Oblasti 51, kde jste v hangáru mohli zahlédnout létající talíř. Na mapě Al Dabbah můžete zase najít záhadný monolit. A podobných vtípků je možná ve hře ještě víc. Takže prostor pro takovéto konspirační teorie tu je celkem na místě. No, nechme se překvapit, zda se dočkáme i nějakého vyjádření z oficiálních míst 😉

10 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Iosifek on 29. 6. 2021 at 16:00
  • Reakce

  Patří taky zmínit tajnej úkol ve Spec. Ops., 3. kapitole Arabské noci. Pouštní červ z Duny. Sežral tě, vyplivl s plnými Hp a municí jinde.
  Dnes už tam není. Zůstalo jen beranidlo.
  https://ibb.co/b2hHf22

   • Beeda2004 on 29. 6. 2021 at 20:24
   • Reakce

   podle me to odstranili protoze to bylo posledni dobou rozbity a obcas te to neozivilo a nemohls ani ozivit sam sebe za penize

   1. Hele a je to někde na videu vidět? Vím že to tam bylo, ale nikdy jsem to neviděl 😀

     • Kacerdva on 1. 7. 2021 at 9:14
     • Reakce

     https://www.youtube.com/watch?v=GwEUGE3D-yQ

      • Najlvin on 1. 7. 2021 at 16:41

      Škoda, že to dali pryč. Asi neměli práva na červa 😁

  • Iosifek on 30. 6. 2021 at 0:25
  • Reakce

  Škoda, že na tom videu není vidět vnitřek té tlamy. Ten byl slušně propracovanej. Prostě červ z filmu/románu „Duna“.
  Fungovalo to když nebylo jiné oživení než 8. Ale i tak jsi, protože tě to spolklo, zabilo, oživilo, opravilo, uzdravilo a vyfluslo. Nesměl si přitom zmáčklout 8 , nesměls to beranidlo rozstřílet, pouze taranovat, aby se to aktivovalo. A když tam najely dva, tak to fungovalo jen na toho prvního.
  Používalo se to místo 8, když jisi byl nahlodanej. Nebylo to každou hru, jen v některejch. Ty místa/ jámy byly na mapě dvě. Aktivační beranidlo bylo jen v jedný, nebo taky nic..

  Tohle je vpravo za viaduktem. Další jáma byla dřív, nad tím parkovištěm, po směru hry vlevo.
  https://www.youtube.com/watch?v=mE3g0v6F918

   • Iosifek on 30. 6. 2021 at 0:41
   • Reakce

   PS: Není to moje video, ale podle názvu Achievementu jsem ti ho našel. Ten Achievement se zobrazuje jen tomu, kdo ho udělal, je prostě navíc, tajnej.

  • Iosifek on 30. 6. 2021 at 12:37
  • Reakce

  Tady je to druhý misto:
  https://www.youtube.com/watch?v=mF7YbEDqm_U
  čas: 4:16

  1. To je dobrý easter egg. Škoda, že ho dali pryč.

  • Iosifek on 1. 7. 2021 at 1:37
  • Reakce

  Jj, jak říkáš, je to škoda. 🙁
  Ono bylo ovšem těch „easter egg“ v Arabské noci plánováno asi víc.
  Například v druhé kapitole byl Achievement: „Utopte boota.“ Zkoušeli jsme to úspěšně minimálně 10x. Zažili u toho spoustu srandy, když jsme se třeba místo boota utopili my. 😀 nebo jsme to dělali blbě a byl to nějaký konkrétní boot.
  Jak jsme na to přišli?
  Když dáš výběr bitvy Spec. Ops., tak máš na obrazovce vpravo dole seznam Achievementů, které v té kapitole jsi udělal nebo můžeš udělat. A tam byl právě tenhle o utopení. Byl tam 14 dní, max 3 neděle. Pak zmizel. Sháněli jsme se po tom i u Silenta, ale ten mlčel, neřekl nic. Tak se domnívám, že nebyl nikdy aktivní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.