Týdenní souhrn novinek – 10. února 2020

Jak jste si asi všimli, množství článků na tomto webu ubylo. Důvod je ten, že to zde celé táhnu téměř sám. A i když občas přiloží ruku k dílu Tektzby, bohužel je to stále málo na to, abychom vám zde přinášeli novinky a pravidelné informace z dění kolem hry každý den. Mám teď bohužel mnoho práce a s tím spojených povinností, a tak nezbývá čas na psaní. Pojďme si tedy nyní alespoň jednotlivé události za uplynulý týden stručně shrnout.

Nový velitel Kwon Han

V rámci nové sezóny Spirithaven, která se nám chystá v brzké době do hry, obohatí nabídku velitelů zcela nový velitel jménem Kwon Han. Ten bude podle aktuálních informací přístupný z tanku K2 Black Panther, což je nový hlavní bitevní tank X. úrovně, který přijde do hry rovněž v rámci Spirithaven. Dá se tedy usuzovat, že Kwon Han bude svými dovednostmi zaměřený převážně na asijskou techniku.

Jeho hlavní schopnost „Revitalization“ bude zvyšovat akceleraci vozidla a pohyblivost v těžkém terénu, a to až o 11,5% na 15. úrovni, během prvních 120 sekund bitvy. Navíc bude disponovat dalšími sedmi dovednostmi, které zvyšují o 5% šanci na udělení maximálního poškození při zásahu nepřítele (tedy až 35% vyšší šance). Dále nabídne i dovednosti zvyšující odolnost děla, akceleraci či rychlost otáčení věže.

Další specialitou tohoto nového velitele bude sada sedmi schopností měnících rozsah minimálního a maximálního poškození, každá o 5%. Ve výsledku tak lze dosáhnout až 35%. To znamená, že namísto běžného rozsahu (například 90 – 110 bodů poškození) získáte rozsah v mezích (55 – 145 bodů poškození). To bude užitečné zejména pro typy nábojů, které mají bonus k poškození, například HEAT. Navíc dále najdete schopnosti zlepšující otáčení vozidla, snižující penalizaci pohyblivosti v těžkém terénu, navyšující odolnost prstence věže a další.

Je jasné, že abyste co nejlépe využili přednosti tohoto velitele, budete si muset vybrat to, co vám nejvíce pomůže ve vašem herním stylu a vydat se jednou cestou. Nebude možné perky kombinovat tak, abyste dosáhli obojího vylepšení poškození munice současně, nebo rozhodně ne v jeho maximální míře. Jaká cesta bude nejlepší, to ukáže až skutečná praxe. Zatím to ale vypadá víc než zajímavě.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-kwon-han

Nabídka stíhačů tanků

V obchodě MY.GAMES Store se objevila další speciální nabídka, tentokrát zaměřená na prémiové stíhače tanků. Trvá až do 13. února, takže pokud po některém z nabízených strojů toužíte, můžete o nabídce popřemýšlet. K dispozici jsou stroje MT-LB S8 (VI. úroveň), BMPT Terminator (VIII. úroveň), AMX 10 RCR (VIII. úroveň), Leclerc T40 (IX. úroveň) a Abrams AGDS (IX úroveň).

Bohužel, většina z těchto strojů se opět prodává v balíčcích, a to buď se zlatými, nebo platinovými bednami, případně i se speciálním velitelem, kamuflážemi, zlaťáky a jinými věcmi, které celkovou cenu tanku navyšují. Pokud vám ale obsah balíčku vyhovuje, pak vás samozřejmě samotný tank vyjde laciněji, než když byste ho měli kupovat samostatně. Je tedy pouze na vás, zda na tuto příležitost kývnete či ne.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-tank-destroyers

Vyjádřete svůj názor

Poslední věc, o které bychom vás tu chtěli informovat, je možnost vyjádřit se k novému, přepracovanému bitevnímu rozhraní. Jak už asi víte, nebo pokud jste viděli můj nedávný stream z testovacího serveru, tak součástí sezóny Spirithaven bude i zcela nový zaměřovač. Pokud chcete vyjádřit své připomínky či nesouhlas a dát to vědět přímo vývojářům, není nic jednoduššího než vyplnit tento kratičký formulář.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/spirithaven-battle-ui-tell-us-your-opinion

No a to je pro dnešek vše. Znovu připomínám, že pokud byste se někdo chtěl na provozu tohoto webu podílet a pomoct nám s překlady či se psaním článků, kontaktujte nás na redakční email, který najdete nahoře v záložce Redakce. Bylo by totiž skvělé rozšířit členy naší redakce a vám, tankistům a fanouškům hry Armored Warfare, denně přinášet spoustu zajímavých informací a obsahu o naší oblíbené hře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.