Tři dny prémiového účtu a pár drobností zdarma

Jestli se na něco v Armored Warfare nedá stěžovat, tak jsou to různé dárkové balíčky. Těch totiž bývá dost a v poslední době víc než dost. Bývají to sice drobnosti, ale ve většině případů mezi nimi naleznete i prémiový účet, a ten se hodí vždy. Zejména proto, že se ukládá do inventáře hry a tam na vás počká až do doby, než si ho vy sami aktivujete. A jeden takový dárek je v obchodě nyní.

Jedná se o bedničku k výročí takzvaného Dne Ruska. Zítra, tedy 12. června, si totiž Ruská federace připomíná výročí přijetí deklarace o státní suverenitě Ruské sovětské federativní socialistické republiky z 12. června 1990, která zahájila ústavní reformu ruského sovětského státu. A protože je bednička k vyzvednutí zcela zdarma, bylo by jí škoda tam nechat. Co obsahuje?

  • Obtisk ruské trikolóry
  • 5 platinových beden
  • 3 dny prémiového účtu

To není špatné, že? Bedničku jako obvykle naleznete v prémiovém obchodě MY.GAMES Store v části zvané Chests. Jakmile bedničku přijmete a otevřete, uloží se vám její obsah do inventáře obchodu, kde je nutné jej ještě aktivovat, aby se vám připsal na váš herní účet. Tak si to užijte!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/celebrating-russia-day-0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.