Tank Altay a velitelka Alisa v prodeji

Dnešním dnem se nám do prodeje dostaly dvě hlavní odměny z první kampaně Battle Path, jinak také zvané Warlords of the Wasteland. Ta proběhla už před mnoha měsíci. Vývojáři asi usoudili, že je to už dostatečně dlouhá doba na to, aby nám tyto unikátní věci nabídli i jinou cestou než formou misí. Ano, nemluvíme o ničem jiném než o jedinečném tureckém bitevním tanku Altay a velitelce jménem Alisa Korhonen, která disponuje speciálními schopnostmi.

Tato nabídka bude v prémiovém shopu a MyLoot obchodě k dispozici od 21. listopadu do 28. listopadu 2019. Pokud jste tedy po něčem z toho toužili, nenechte si tuto příležitost ujít. Není totiž vůbec jisté, kdy a jestli vůbec se bude ještě někdy opakovat!

Altay

Altay je prémiový hlavní bitevní tank X. úrovně tureckého původu, v Armored Warfare vhodný zejména pro boj na střední až velké vzdálenosti. Díky hydraulickému odpružení podvozku se může naklápět nejen dopředu a dozadu, ale rovněž i přes boky, což mu umožňuje využívat i takové pozice, kde by jiné tanky neobstály. Dělo má zásobník na pět ran a dokáže spolehlivě uškodit jakémukoliv nepříteli. Unikátností tohoto tanku je také výborná pohyblivost, která je dána hybridním pohonem s elektrickým přenosem výkonu. Stroj se tak pohybuje neskutečně tiše. Víc vám snad napoví níže uvedená videorecenze.

Tank Altay se prodává skrze bedničky. Abyste tento stroj získali do vlastnictví, musíte tak shromáždit 100 plánů na jeho složení. K dispozici jsou balíčky po 2, 5, 11, 23 a 50 bednách. Viz prémiový obchod.

Alisa Korhonen

Alisa Korhonen pochází z jižního Finska a v Armored Warfare plní roli speciální velitelky s unikátní sadou schopností, které najdou uplatnění na většině tanků. Její základní dovedností je takzvaný Mysterious Stranger, což znamená, že kdykoliv během boje vozidlo, kterému v tu chvíli Alisa velí, poškodí nepřátelský cíl, může její tajemný spojenec na nepřítele poslat řízenou raketu. Další její užitečnou dovedností je schopnost navýšit množství vezené munice na tanku či počet bodů jeho výdrže.

Tuto unikátní velitelku lze zakoupit ve dvou balíčcích. Buď samostatně, nebo v kombinaci s 50 bednami na tank Altay. Obě nabídky naleznete v MyLoot obchodě.

Současně s těmito nabídkami jsou k dispozici rovněž některá další běžně neprodávaná prémiová vozidla. Zakoupit je lze v různých balíčcích i samostatně. Jedná se o tyto stroje:

  • Lehký tank IX. úrovně VT-5
  • Stíhač tanků VIII. úrovně BMPT Prototype
  • Průzkumné vozidlo VIII. úrovně Marder 2
  • Průzkumné vozidlo VI. úrovně MT-LB S8

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/offer-warlords-wasteland

1 komentář

    • romino on 22. 11. 2019 at 8:59
    • Reakce

    … tak včera zakúpený, celkovo ma vyšiel asi na 90€ + získané premiové tanky od tieru VI po X na 1deň. Vyborny tank do PVE, vyborný moneymaker, …len ta pohyblivosť by mohla by ť lepšia. Celkovo som s ním spokojný, dobrá kúpa, Dúfam že do vianoc dajú akciu na 99A2-140, na ktorú mi chýba už len 1 plánik 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.