Tajemný Streetfighter na obrázcích

Po internetu nám začaly kolovat obrázky velmi zajímavého tanku, který by měl obohatit arzenál v Armored Warfare. Podle názvu i obrázku se evidentně jedná o upravenou verzi tanku Challenger 2, v tomto případě nesoucí dodatečné označení „Streetfighter II„. Jak vidíte, oproti klasickému Challengerovi má toto vozidlo navíc radlici v přední části podvozku, na věži něco jako odpalovací zařízení pro rakety a vzadu jen jednu přídavnou palivovou nádrž. Na děle si také ještě můžete všimnout jakéhosi zavěšeného zařízení a dalších menších drobností po celém tanku.

Dle dostupných informací se nebude jednat o skin, ale o plnohodnotný tank. Podle všeho to bude prémiové MBT (hlavní bitevní tank) na X. úrovni. Jakým způsobem bude možné jej získat můžeme ale zatím pouze spekulovat, protože oficiálně vývojáři k tomuto stroji ještě žádné prohlášení nevydali. Pravděpodobně ale půjde o tank prodávaný v bedničkách, případně ve hře zůstává i odměna za zatím neohlášenou událost. Tak či tak, tanku se však prý nedočkáme dříve jak na podzim, protože jeho momentální stav ještě neodpovídá tomu, aby byl uveden do hry.

Na následujících obrázcích si mžete tank prohlédnout detailněji. Jak se vám líbí?

3 komentáře

  • romino on 16. 6. 2021 at 12:03
  • Reakce

  Vyzera to na tier IX, …ale určite by som si ho nekupil. Vyzera fakt otrasne. Ale počkame si na oficialnu informaciu … môže to byť cele FAKENEWS, ale ani by som sa vyvojarom nedivil. Už nemaju čo pridavať tak vymyšlaju aj taketo 🙂

  Posledna moja investícia do premioveho stroja bola zakupenie vozidla Panzer 87-140 (170€), ten vyzerá aj nadherne aj dobry na hranie, … hlavne HEATOM ma obrovské DPM.

   • Lolita on 16. 6. 2021 at 17:23
   • Reakce

   Pz87 je láska.

  • Lolita on 16. 6. 2021 at 17:22
  • Reakce

  Challenger 2 je jeden z nejhezčích tanků vůbec. Musí ale být bez různých kravinek (ten tier 10 v tech tree vypadá příšerně). Tady ta radlice je taky hnusná. Ale sem s ním! Po plejádě ruských strojů by to byla fajn změna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.