Systém klanového obchodování

Už je to nějaký čas, co jsme vás informovali o chystaných vylepšeních pro klany. Vedle nového systému hledání hráčů a zbrusu nové odměny za klanové mise má být mimo jiné dalším vylepšením nová mechanika, která umožní hráčům v rámci svého klanu obchodovat s různými položkami. Zní to velmi zajímavě, a vývojáři se proto tentokrát o této funkci rozpovídali trochu víc, aby nám ji blíže představili.

Pokud jste se ale těšili na to, jak si se svými klanovými spoluhráči vyměníte dílky na různé tanky, abyste si konečně vytouženou odměnu poskládali, tak si nechte zajít chuť. Podle aktuálních informací totiž bude v první fázi zavedení této funkce možné obchodovat pouze s dílky vztahujícími se na novou klanovou odměnu, kterou má být vozidlo Shadow RST-V. Nic dalšího zatím vyměňovat nepůjde.

Vývojáři nicméně slibují, že do budoucna obchodovatelných položek přibude. Například kamufláže, skiny, obrázky, různé boosty, spotřební materiál, zlato a podobně. Zda do nich ovšem budou spadat i dílky na starší tanky z různých misí či akcí, to už nikdo neprozradil. Nezbývá tedy než doufat, že nabídky věcí k výměně mezi hráči se budou postupně rozšiřovat i o takovéto předměty.

Za zmínku ale stojí ještě jedna zajímavá informace. Podle všeho, po uzavření smlouvy na nové klanové mise dostane velitel klanu (a pouze on) bedničku se 100 dílky na tank Shadow RST-V, tedy kompletní vozidlo. Pak už bude jen na něm, jak s těmito dílky naloží. Buď si vozidlo ponechá, nebo díly přerozdělí mezi ostatní členy klanu. To zní docela jako zajímavá útěcha.

Otázkou ale je, kolik velitelů bude natolik solidárních ke svým spoluhráčům, že se dobrovolně vzdají tanku zdarma ve prospěch ostatních. Co vy, jak se na to díváte? A máte radost z nové funkce, nebo jste tak trochu jako my zklamaní, že se nám nadbytečné předměty a díly v inventáři budou nadále nesmyslně hromadit? Neváhejte a svoje názory pište do komentářů pod tímto článkem.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/developer-diary-item-trading-system

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Iosifek on 31. 10. 2019 at 12:01
  • Reakce

  Uvidíme, co z toho vznikne.
  V inventáři mám položky, které jsou označeny „Spojeno s účtem“, a stejné položky, které tak označeny nejsou.
  Např 44. dílků na K1A1 z beden, které jsem otevřel hned po obdržení, nejsou označené. 6. dílků z beden, které jsem otevřel po aktualizaci, až když akce na K1A1 skončila, ty označeny jsou.
  Mělo to nějak souviset s výměnou uvnitř klanu. Teď o tom není ani zmínka.

  https://ibb.co/JQ9310x

   • Najlvin on 31. 10. 2019 at 15:56
   • Reakce

   Ti chybí jeden dílek na Objekta 640, jo? 😀 Hned bych ti jeden dal, kdyby to šlo.

    • Iosifek on 1. 11. 2019 at 9:13
    • Reakce

    Jo, padlo mě jich 99 z jedné bedny. A nepotřebuju ho, mám ho jako Black Eagle. Po nerfu nestojí za nic. 🙁
    Taky mám dvojí dílky na Type 90, mám ho a dílky navíc. Těch věcí tady mám dost. Nepotřebnej skyn na K1A1 a tak.

    PS: Trochu oprav pravopis: „Váš email nebude…..“

     • Iosifek on 2. 11. 2019 at 8:40
     • Reakce

     Mě šlo jen o ten překlep, ten byl jak pěst na oko. Nemusíš to měnit každej den. 😀

      • Najlvin on 2. 11. 2019 at 11:51

      Jsem se to snažil opravit, ale bohužel jsem úplně smazal češtinu, takže to musím celé udělat znovu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.