Střípky z nových Speciálních operací

Aktualizace 0.38 přinese nejen spoustu změn, ale také zcela novou sezónu Speciálních operací s názvem Exodus. V té se dočkáme pokračování příběhu Ivana Rinaldiho a Igora Kopylova, kteří hledají bezpečné útočiště po výbuchu sopky poblíž jejich základny, která se mimochodem nachází v Košicích (ano, slyšíte správně – na Slovensku). Samozřejmě to nebude tak jednoduché, ale to už budeme muset zjistit sami.

Pro tuto novou sezónu operací byla upravena mapa Narrows. K výbuchu sopky dojde přímo během jedné z misí, pravděpodobně nesoucí název Burning Grounds, proto se terén i celková atmosféra v průběhu mise výrazně změní. Objeví se řeky lávy a další nebezpečí, díky nimž bude pohyb v této oblasti velmi zrádný. Nejdůležitější úkol tak bude vcelku jasný – nespadnout do lávy!

Vizuální stránka těchto operací však nebude jedinou zajímavostí. Objeví se samozřejmě i další oblíbené prvky, jako je doprovodu spojenců (poprvé se bude doprovázet také pěchota) a boj s nepřátelskými odstřelovači. Více snad už napoví samotné obrázky dole. Myslím, že je celkem se na co těšit.

Tato mise bude součástí aktualizace 0.38, která přijde pravděpodobně na začátku prosince spolu s dalšími věcmi, jako je například již dříve rozebírané přepracování autokanónů.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-special-operations-mission-burning-grounds

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.