Streamy nejen pro české tankisty

Asi není žádným tajemstvím, že českých, potažmo slovenských streamerů hrajících Armored Warfare opravdu není mnoho, což je velká škoda. Já sice streamuji tuto hru už poměrně dlouho na mém Twitch kanále, ale ti z vás, co se na mě chodíte dívat pravidelně, jistě víte, že kvalita mého hraní je velmi průměrná, někdy bych řekl dokonce až podprůměrná. U mě se tedy nic moc nepřiučíte – leda tak jak tu hru nehrát. Ale někoho něco učit ani nebyl můj záměr. Streamuji hlavně pro to, že si můžu v chatu popovídat s lidmi, kteří mají stejnou zálibu – tanky. Jenže kde se tedy dnes dá něco doopravdy naučit, aniž byste museli ovládat anglický, případně jiný cizí jazyk?

Většina současných streamerů se zaměřuje především na sledovanost a z toho plynoucí zisk, takže najít dnes někoho, kdo streamuje pro zábavu a navíc ne příliš populární hru pro pár diváků, což je i případ Armored Warfare, to je už bohužel vzácnost. Nicméně pokud nechcete koukat na zahraniční streamy a dáváte raději přednost tuzemské tvorbě, máte aktuálně na výběr dvě možnosti. Nejenže jsou oba tito hráči zkušení a úroveň jejich hraní je někde úplně jinde než ta moje, ale po domluvě s vámi klidně zahrají četu a ochotně vám s čímkoliv poradí. Navíc oba na streamech převážně hrají režimy PvP, což je důležité. Proto bych tu na ně rád tímto způsobem upozornil.

První možností je Ujos_czp, dlouholetý hráč Armored Warfare a velitel klanu CZP. Hraje hlavně v četách, takže u něj uvidíte různé zajímavé strategie a proč je výhodné nejezdit sám. Jeho kanál najdete zde:
https://www.twitch.tv/ujos_czp

Druhou možností je Zoom_svk, rovněž dlouholetý a hlavně zkušený hráč ze Slovenska. Hrává i sólo, takže od něj můžete odkoukat řadu zajímavých pozic na mapách i to, jak se zachovat v různých situacích:
https://www.twitch.tv/zoom_svk

Je čistě na vás, koho z nich si vyberete. Každopádně vzhledem k tomu, jak málo tuzemských streamerů Armored Warfare, natož těch kvalitních, je, budu rád, když oba začnete sledovat a dáte jim svůj odběr. Můžete o nich samozřejmě říct i svým kamarádům. Streamy totiž nejsou jen skvělým prostředkem, jak někomu něco ukázat nebo si jen spolu povídat o vaší oblíbené hře, ale především jsou pro danou hru také důležitou reklamou. Proto nezbývá než doufat, že se počet kvalitních streamerů Armored Warfare bude v budoucnu nadále rozrůstat. Tímto bych chtěl oběma výše jmenovaným hráčům za jejich přínos poděkovat. Díky, chlapi, za skvělou práci!

8 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Ujos on 3. 8. 2020 at 10:18
  • Reakce

  To se tak krásně čte Najlvine 🙂 Díky za reakci a jak budeš chtít, tak zase dáme četu. Primárně se snažím přiblížit publiku batalionové dění i s poslechem TeamSpeaku, aby věděli, jak to funguje a neměli strach někam vstoupit. Jinak hraješ dobře, já jsem také jen průměrný hráč, ale umím to zakecat 🙂 Až se zase zapojí naši 2 nejlepší hráči, tak bude i na co pořádně koukat 🙂 Tankům zdar! Ujos.

  • romino on 3. 8. 2020 at 13:39
  • Reakce

  Ahojte,
  tiež pridam link na jedného kvalitneho hrača: CHAVEZ
  https://www.youtube.com/channel/UCxZneDl7ZkmMOOsG5BX8Etw

  Po dlhšom čase som si opäť vyskušal PvPčko … asi 10 hodinove hranie s tierom X. Mal som bitky s 0dmg s priemerným dmg a aj s epickým dmg cez 8000. Za mna pokiaľ mam hrať solo je PvPcko mrtve, to si radšej pustim na odreagovanie po praci PvEčko 🙂

  1. Škoda, že je to rus. Ale streamy má dobře udělané, to se musí nechat 🙂

  • romino on 3. 8. 2020 at 13:49
  • Reakce

  … a ešte stale dokola tý istý hrači, taky môj hrubý odhad PvP random hráva tak 50 – 100 hračov 🙂 (cez víkend možno viac)

  1. Ve špičce je tam 6 až 7 tisíc lidí. Bohužel ale většina hraje PvE a zbytek se dělí mezi random a globálky…

    • UzZase on 3. 8. 2020 at 16:49
    • Reakce

    muzu se zeptat, odkud mas to cislo 6 až 7 tisic lidi? Ofiko statistika, nebo jenom dojem?

    1. Ne, není to můj dojem. Ptal jsem se na to přímo u zdroje. Otázkou je, nakolik se mu dá věřit. Ale to číslo se už zmiňovalo vícekrát. Po zavedení globálního serveru ovšem bývalo hráčů o pár tisíc víc, takže to šlo dolů.

      • Beeda2004 on 4. 8. 2020 at 0:34

      mylsim na vanoce rikal ve spicce bylo kolem 11 tisic ale pak prisel asijskej update kde se zhorsil celkove vykon hry jak po strance pripojeni kde se lidem mimo evropu zvedl ping o 1/3 nahoru tak i se zvedly naroky hry a ruzny zaseky tak zas spousta lidi utekla coz je skoda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.