Spuštění webu

Milí tankisté, rád bych vás tímto úvodním příspěvkem uvítal na nové české stránce věnované onlineové hře Armored Warfare. Tato stránka vznikla z prostého důvodu, jelikož tu podobný informační web o této tankové hře není. A protože se toho nikdo dosud nechopil, rozhodl jsem se to vzít do svých rukou. Ostatně, pokud se chodíte dívat na moje streamy, určitě víte, že se snažím tuto neprávem opomíjenou hru propagovat kde se dá. A vznik tohoto webu se mi zdá jako další skvělý krok ke zviditelnění Armored Warfare mezi českými a slovenskými hráči.

Cílem tohoto webu ale bude hlavně vám přinášet zajímavé informace z vývoje hry a dění kolem ní v češtině. Jako hlavní náplní budou především převzaté příspěvky z oficiálních stránek, ale nebráním se i různým článkům, recenzím tanků či jakémukoliv jinému obsahu souvisejícímu s hrou, a to třeba i od vás. Z toho plyne, že pokud by měl někdo zájem přiložit ruku k dílu a podílet se na rozvoji této stránky, například psaním článků či překlady, máte možnost. Stačí mne kontaktovat přes email v záložce Redakce.

Web je zatím nedokončený a spousta věcí zde ještě chybí. Bude samozřejmě mojí snahou je postupně doplňovat. Záleží ale především na tom, jak to budu všechno stíhat. Navíc se s celým tímto systémem teprve učím, takže po technické stránce neočekávejte od tohoto webu žádné zázraky. Pokud tedy máte nějaké návrhy na vylepšení či jakékoliv jiné nápady či tipy, určitě mi je taktéž pošlete na email. Jakákoliv vaše zpětná vazba je pro mne velmi cenným zdrojem inspirace. Ostatně, chci tuto stránku dělat hlavně pro vás.

Na závěr nezbývá než říci, že si vážím jakékoliv vaší podpory. Ať už sem občas zajdete a něco si přečtete nebo budete šířit povědomí o této stránce či o hře samotné dál, bez vás by to zkrátka nešlo. Proto bych chtěl tomuto webu popřát, aby si našel mnoho příznivců a stal se jakýmsi útočištěm pro hráče, kteří se sem budou vždy rádi vracet. Věřím, že zde časem naleznete spoustu zajímavých informací ze světa Armored Warfare, který všichni tak milujeme.

1 komentář

    • Rostislav Barabáš on 7. 8. 2019 at 16:31
    • Reakce

    Myslím že to bude dobrá změna třeba se dozvíme více věcí na které si předtím neměl čas držím palce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.