Soutěž o prémiové tanky

Jak jistě víte, kvůli celosvětovým opatřením proti šíření nákazy nového Koronaviru nezůstává pozadu ani Armored Warfare. Vývojáři v rámci vlastní iniciativy s názvem „Stay Home, Stay Safe“ obdarovali hráče několika dárečky v podobě prémiového účtu a pronájmem několika prémiových vozidel. Věříme, že většina z vás už této příležitosti využila. A jelikož omezení nadále trvají a zlepšení situace je v nedohlednu, připravili si pro nás i malou soutěž.

Připomínáme, že mimo jiné můžete do pronájmu na sedm dní zdarma získat prémiová vozidla Leclerc T40, K21 a Leopard 2 Revolution. Pokud jste tak ještě neučinili, více se o této možnosti dočtete v našem předešlém článku, který najdete zde.

A teď k soutěži. Pokud se vám některý z těchto tří pronajatých strojů zalíbil natolik, že byste ho chtěli mít v garáži natrvalo, pak máte nyní šanci. Jako odměna za tuto soutěž totiž není nic jiného, než získání daného vozidla napořád. Abyste jej ale získali, musíte nejprve dokázat, že si ho opravdu zasloužíte. To znamená, že s daným vozidlem musíte získat co nejvyšší množství základních zkušeností (žádné násobky a bonusy se tedy nepočítají), a to konkrétně v herním režimu standardního PvE na obtížnost hardcore. Pokud pak váš výsledek bude nejlepší, daný stroj je váš.

Soutěž má tři kategorie. Jedna kategorie znamená jeden tank z pronájmu. Každý z vás tedy může poslat jeden soutěžní výsledek bitvy (samozřejmě ten nejlepší) za každý tank (Leclerc T40, K21 a Leopard 2 Revolution). Přitom musí jít o bitvy odehrané v době konání akce, pozor na to! Soutěžní příspěvky posílejte do speciálně vyhrazeného kanálu na oficiálním discordu hry.

Pravidla soutěže:

  • Soutěž končí 5. dubna 2020 v 23:59 hodin
  • Zaslat můžete jen výsledky s vozidly Leclerc T40, K21 a Leopard 2 Revolution
  • Soutěžní výsledky musí pocházet ze standardního režimu PvE na hardcore obtížnost
  • Každý hráč smí poslat pouze jeden soutěžní výsledek pro každou kategorii
  • Hráč může vyhrát pouze v jedné kategorii, takže pokud vyhrajete například s tankem Leclerc T40, ze zbylých dvou jste automaticky vyřazeni
  • Všechny zaslané výsledky musí pocházet z bitev v období mezi 27. březnem 13:00 hodin a 5. dubnem 23:59 hodin
  • Čety nejsou dovoleny
  • Pokud už jedno z těchto vozidel vlastníte a vyhrajete jej v soutěži, obdržíte jako náhradu jeho cenu ve zlatě

Nebude to rozhodně jednoduché, ale protože za zkoušku nic nedáte, byla by škoda to alespoň nezkusit. Však stačí jen nadále hrát tak, jako obvykle, a před koncem soutěže poslat váš nejlepší výsledek s daným tankem. Kdo ví, třeba se na vás usměje štěstí a vyhrajete. Držíme vám palce, tankisti!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/contest-xp-pve

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.