Soutěž o mince do kampaně Battle Path

Před pár dny se spustil nový Battle Path s podtitulem „Echoes of War„, který je plný zajímavých odměn a možností. Pokud jste jej začali plnit, asi vám je již jasné, že takzvané „Battle Coins“, česky bitevní mince, které jsou potřeba pro postup v této herní události, nebudou zrovna dostatkovým artiklem. Proto si pro nás vývojáři připravili řadu soutěží, v níž nějaké ty mince bude možné vyhrát. A první z nich aktuálně běží teď. Jste-li majiteli jednoho ze tří níže jmenovaných vozidel ruského původu, pak můžete vyhrát 25000 mincí.

  • Object 187
  • BMPT Mod.2017
  • T-72B3

Co je k tomu potřeba udělat? Stačí s jedním ze jmenovaných vozidel nastřílet co největší poškození do vzdálenosti nepřesahující 150 metrů, a to v jakémkoliv standardním PvP nebo v PvE režimu (kromě speciálních operací na obtížnost heroic a hodnocených bitev). Dejte si ale pozor na zvolený režim, tentokrát se výsledky počítají dohromady, takže ne každý typ bitvy se hodí k dosažení maximálního výsledku! Poté je potřeba udělat screenshot výsledků (základní i podrobnou tabulku) a spolu se svým jménem, kategorií a dosaženým výsledkem zaslat do soutěžního kanálu na oficiálním discordu.

Šablona pro soutěžní příspěvek:

  • Název vozidla / výsledek / vaše přezdívka

Upozornění:
Tuto šablonu je potřeba dodržet, protože ke sběru soutěžních příspěvků bude použit program, který na základě tohoto formátu shromáždí všechny soutěžící. Dejte si proto dobrý pozor na to, abyste správně uvedli název vozidla a dodrželi formát šablony, včetně mezer. Například “BMPT Mod.2017 / 50000 / Johndoe” je správně, ale “BMPT2017/50 000/Johndoe” už nikoliv.

Vítěz v každé kategorii dle vozidla (celkem tedy tři) obdrží jako odměnu 25000 bitevních mincí a 7 dní prémiového účtu.

Poznámka:

  • Každý hráč smí odeslat pouze jeden soutěžní příspěvek
  • Všechny soutěžní příspěvky musejí pocházet z bitev odehraných v době trvání této soutěže
  • Čety nejsou povoleny
  • Soutěž končí 16. prosince 2020 ve 23:59 hodin (do této doby je nutné odeslat váš soutěžní příspěvek)
  • Vítězové budou vyhlášeni a ceny rozdány po skončení akce

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/russian-damage-contest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.