Soutěž na Instagramu

Tvůrci hry Armored Warfare spustili oficiální kanál hry na Instagramu, odkaz zde. Pokud jste jeho uživatelem, určitě si nezapomeňte tento kanál přidat do oblíbených, ať vám neuniknou nejnovější informace, obrázky či případné soutěže. Když už zmiňujeme soutěže, tak zrovna v tuto chvíli jedna probíhá, a to právě v souvislosti se spuštěním kanálu. Její téma je „Váš typický den v Armored Warfare„.

Pravidla jsou opravdu jednoduchá – stačí vytvořit screenshot, který bude nejlépe demonstrovat váš běžný den v Armored Warfare. Obrázek samozřejmě můžete libovolně upravit a vylepšit, aby byl co nejoriginálnější. Finální výtvor poté sdílejte na Instagramu, a to nejpozději do 4. listopadu 2019, s následujícími hashtagy: #AW, #ArmoredWarfare, #(název tanku), #(název módu), #(vaše herní přezdívka).

Nejlepších pět příspěvků bude odměněno těmito cenami:

  • První místo: Type 90 (prémiový tank VII. úrovně)
  • Druhé místo: Merkava Mk.2D Storm (prémiový tank VII. úrovně)
  • Třetí místo: T-80 Shark (prémiový tank VII. úrovně)
  • Čtvrté místo: Sabra Mk.2 (prémiový tank VII. úrovně)
  • Páté místo: Begleitpanzer 57 (prémiový tank V. úrovně)

Pokud se budete této soutěže účastnit, tak vám přejeme hodně štěstí. Ceny to opravdu nejsou špatné, takže by byla vážně škoda to alespoň nezkusit. A vy ostatní, co budete jen přihlížet, ať se vám daří na bitevním poli. Určitě se tam všichni brzo opět potkáme!

Zdroj: https://aw.my.com/us/news/general/armored-warfare-instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.