Souhrn novinek – 9. března 2020

Jistě jste si všimli, že během posledního týdne na oficiálním webu Armored Warfare vyšlo několik článků, kterým jsme se tu ještě nevěnovali. Je tedy čas to napravit a alespoň stručně si je zde shrnout.

Náhled nových vozidel

Součástí sezóny Spirithaven bylo přidání několika nových vozidel. Modely těchto nových strojů jsou opravdu velmi podrobné, a nejspíš právě proto nám vývojáři umožnili detailně si tyto stroje prohlédnout i mimo herní prostředí. Pokud tedy chcete obdivovat detaily těchto vozidel, pak můžete použít níže uvedené odkazy na jednotlivé stroje. Rozhodně je na co se dívat.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/discover-spirithaven-vehicles

Kalendář na březen

Pokud jste opravdoví tankoví nadšenci, pak si pro vás vývojáři Armored Warfare rovněž připravili kalendář na měsíc březen. K dispozici je opět obrázek v několika rozlišeních, a to jak ve variantě s kalendářem, tak i bez něj. Věříme, že si tedy každý z vás vybere, co mu bude nejvíce vyhovovat. V odkazu níže najdete původní článek i s možností stažení.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/march-calendar-2

Sleva na Last Patriot

Aktuální kampaň Battle Path s podtitulem Last Patriot se nám pomalu a jistě chýlí ke konci. V nabídce prémiového obchodu se nám tak objevila sleva 90% na vstup do této kampaně, kterou teď činí 0,75 euro. Možná si říkáte, že už nemá smysl se takto pozdě do kampaně zapojovat. Ale pokud máte nahrané nějaké battle coiny z hraní, i když jste Battle Path neměli zakoupený, byla by škoda je nechat propadnout. A za tak nízkou cenu nic neztratíte.

Navíc po zbytek posledních dní jsou výdělky bitevních mincí dvojnásobné a k dispozici je také spousta výzev a úkolů. Když se tedy budete snažit, můžete si stále ještě vyjezdit dost mincí na to, aby jste se dopracovali alespoň k prvnímu prémiovému tanku XM249, který najdete na desátém ranku. Nemluvě o dalších odměnách. Rozhodnutí, zda se vám to vyplatí nebo ne, je ale samozřejmě na vás, takže si to dobře promyslete.

Kampaň Last Patriot končí 12. března. Nezapomeňte, že veškeré bitevní mince, které jste během této akce získali, nejsou přenosné do dalšího Battle Path. Pokud je tedy nevyužijete, trvale propadnou!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/last-patriot-final-stretch-bonuses

Německý web o Armored Warfare

Tento web určitě není jediný fanouškovský projekt v rámci Armored Warfare. Německý kontributor Teykey1 spustil blog s názvem AWtactics, viz tento odkaz. Najdete tam spoustu zajímavých informací, například recenze tanků, taktiky, překlady různých informací o hře a podobně. Web je samozřejmě v němčině, ale časem by možná mohl být dostupný i v jiných jazycích. Určitě je dobře, že takovéto stránky vznikají. A my je tu rádi podpoříme alespoň touto zmínkou.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/community-highlight-awtactics-blog

Nabídka obchodu

Samozřejmě jako každý týden se nám v prémiovém obchodě objevila nová nabídka na prodej tanků. Tentokrát se do prodeje dostali dva zajímavé a ne příliš často nabízené stroje. Prvním je skvělý M95 Degman, prémiové MBT osmé úrovně, který byl součástí minulého Battle Path. Druhým je pak prémiový tank desáté úrovně Type 99A2-140, nabízený skrze starý webshop v bedničkách.

M95 Degman se aktuálně prodává ve dvou balíčcích. Levnější (45,85 euro) obsahuje krom tanku také 5 zlatých beden, 5 zlatých Battlefield Glory boostů na 12 hodin, 10 zlatých insignií od každého typu a 2500 zlaťáků. Dražší balíček (49,80 euro) pak obsahuje vedle tanku ještě 7 platinových beden, 7 platinových Battlefield Glory boostů na 12 hodin, 15 platinových insignií od každého typu a 5000 zlaťáků.

Type 99A2-140 se stejně jako kterékoliv jiné vzácné tanky, kterými prémiové devítky či desítky rozhodně jsou, prodává formou bedniček. Z těch vám buď vypadne rovnou celý tank, nebo dílky na jeho složení. Ve výsledku vás ale vyjde poměrně draho, tedy pokud nebudete mít opravdu hodně velké štěstí a tank nezískáte hned celý. V nabídce je za příslušnou cenu a s odpovídající slevou množství bedniček buď2, 5, 11, 23 nebo 50.

Součástí akce je i prodej speciálního skinu Mistwalker pro vozidla Kornet-EM, WPB Anders, VT-4 a Griffin 50mm. Každý skin pro jeden tank stojí 10 euro, pokud je budete kupovat samostatně. Lze ale zakoupit i balíček skinů pro všechna čtyři vozidla najednou, který pak vyjde na 20 euro. Otázkou je, zda je pro vás tento skina natolik atraktivní, abyste si ho skutečně koupili. To už je samozřejmě opět jen na vás.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-mistwalker-skins-m-95-degman-type-99a2-140

Článek o tanku Black Panther

Poslední věc, na kterou bychom vás zde rádi upozornili, je nový článek věnující se historii a vývoji tanku Black Panther. Tento nový jihokorejský přírůstek do rodiny MBT jsme vám zde již představovali. Ve hře jej brzy najdete na X. úrovni jako tank nejvyšší úrovně uzavírající novou větev asijských tanků. Pokud vás tedy historie tohoto zajímavého stroje zajímá, můžete si přečíst tento dlouhý a podrobný článek. Je ale pouze v angličtině.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/black-panther

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.