Souhrn informací o sezóně Spirithaven

Jak se pomalu blíží konec aktuální sezóny American Dream, začíná se čím dál více mluvit o sezóně nové. Ta ponese název Spirithaven a do hry přinese řadu zajímavých věcí, nového obsahu a různých vylepšení. O většině z nich jsme vás zde již informovali v několika článcích. Teď je na čase si to stručně shrnout a ukázat si, co dalšího nás v nadcházející sezóně čeká. Není toho totiž málo a zcela určitě si každý najde něco, co ho zaujme.

Jak už bylo řečeno dříve, součástí sezóny Spirthaven bude v první fázi několik zajímavých vozidel, ať už vyzkoumatelných, tak i pár prémiových. Jedná se o stíhač tanků Type 16 MCV, lehký tank Harimau a prémiové vozidlo K21. Odměnou za nový sezónní kontrakt pak bude bojové vozidlo Type 89. Tím to ale nekončí. V další fázi se můžete těšit i na stíhač tanků K-153C, bojové vozidlo AS21 Redback či vrcholový bitevní tank K2 Black Panther. O těchto strojích si ještě v budoucnu budete moct přečíst podrobnější informace, až se jejich přidání do hry bude blížit.

Stejně jako v předchozích sezónách bude i v této spousta obsahu, například nové kamufláže, obrázky na tank, achivementy či zcela nový velitel Kwon Han. Tento veterán bude mít jedinečnou a zatím blíže nespecifikovanou sadu dovedností, vhodných zejména pro rychlou a agresivní hru, kterou nabídnou nová vozidla. I on bude časem blíže představen ve speciálním článku.

Hlavním lákadlem sezóny Spirithaven samozřejmě nebudou jen nové tanky, ale také pokračování příběhu speciálních operací. Ty nás tentokrát zavedou do asijských zemí, s největší pravděpodobností do Japonska a Korei. Cílem bude zajmout Jamese Todda Litterala, vůdce národní vlastenecké armády. Je to totiž jeden z mála lidí na planetě, který zná souřadnice tajného velitelského střediska Enigmy. Pak bude cesta za dopadením jejího vůdce, Viktora Blaze, volná.

Podobně jako nové tanky přijdou do hry ve dvou fázích, tak i speciální operace budou rozděleny na dvě etapy. V první fázi sezóny, tedy ihned po spuštění verze 0.31, se tak můžete těšit na první dvě kapitoly. Zbylé dvě pak přijdou do hry později společně se zbytkem výše oznámených vozidel.

Poslední výraznou změnou nové sezóny, potažmo aktualizace 0.31, bude řada grafických vylepšení. Změn se tak dočká například bitevní rozhraní, ale i vizuální zpracování jednotlivých vozidel. Některá dostanou zcela nový vzhled díky přepracovanému modelu, ostatní pak obdrží textury ve vysokém rozlišení. Díky novému algoritmu vykreslování odlesků a shaderů tak všechna vozidla budou vypadat mnohem realističtěji. A jako třešnička na dortu se vozidla nově budou v boji špinit nečistotami.

V neposlední řadě dojde k nejrůznějším změnám i během probíhající sezóny. Za ty nejvýznamnější jmenujme například vylepšení systému trestů za poškozování spojenců nebo návrat dělostřelectva do globálních operací a jeho opětovné vyvážení. Pravděpodobně dojde i na nový Battle Path nebo jinou, podobnou událost, v níž budete mít možnost získat řadu odměn. Autoři slibují, že budeme mít stále co dělat, a to je jen dobře.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/preview-spirithaven

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.