Severoamerická palebná síla

Máme tu další speciální nabídku, která se nám objevila na MY.GAMES Store, tentokrát zaměřená na severoamerická vozidla. Mimo jiné si tak můžete pořídit například úžasně vypadající tank M1A1 Storm, který bylo možné získat v jedné z předešlých kampaní Battle Path. Tato nabídka bude platná ve dnech od 2. ledna do 9. ledna 2020 společně s 50% bonusem pro převod zkušeností na reputaci.

V prodeji jsou níže uvedené tři stroje. Zakoupit je lze buď samostatně s 15% slevou nebo v balíčku se standardními kořistními bednami, kde je uvedena sleva 25% až 35%. Otázkou je, zda původní cena skutečně odpovídá částce, za kterou se tato vozidla prodávala dříve. Stroje jsou to ale zajímavé, takže případné zvážení nákupu některého z nich je samozřejmě na vás.

  • MBT-70 – prémiový bitevní tank VI. úrovně (13,82 euro)
  • M1A1 Storm – prémiový bitevní tank VII. úrovně (23,38 euro)
  • M1134 – prémiový stíhač tanků VIII. úrovně (38,25 euro)

Společně s vozidly se v prodeji objevila také sada historických kanadských kamufláží. O těch jsme vám zde psali již dříve, viz tento článek. Tentokrát se ale prodávají všechny tři vzory společně v jednom balíčku za zvýhodněnou cenu. Pokud si tedy chcete své tanky udělat zajímavější, třeba vás tato nabídka osloví.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-north-american-firepower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.