Seon’gun-915 aneb další odměna na obzoru

Jak jistě víte, ve hře Armored Warfare najdete tanky nejrůznějších národů, včetně těch, které nejsou příliš obvyklé. Díky tomu, že nejsou technologické stromy rozdělené čistě podle národů, ale dle prodejců nabízejících techniku různého původu, mohou vývojáři přidávat do hry i stroje takových zemí, které by nikdy nedaly dohromady ucelenou větev výzkumu. A jak se zdá, dalším takovým národem bude Severní Korea.

Jak už jsme vás informovali v jednom z předešlých článků, chystaná kampaň Battle Path (což je obdoba Battle Pass) bude zaměřena především na asijské tanky a aktuální sezónu Spirithaven. První odměnou v této kampani bude již dříve oznámený Type 74, známý také jako STB. Nyní ale na veřejnost utekly další střípky o této události a jak se zdá, jednu z dalších odměn bude představovat právě severokorejský bitevní tank nesoucí označení Seon’gun-915.

Podle dosud známých informací půjde o prémiový tank třídy MBT (hlavní bitevní tank) na VI. úrovni. Vzhledem se značně podobá ruským tankům, zejména T-62, což dává smysl, protože Severní Korea je ruskou konstrukční školou značně ovlivněna. Mělo by jít o lehčí, vysoce pohyblivý a celkem slušně pancéřovaný stroj vyzbrojený blíže nespecifikovaným kanónem a na bitevní tank neobvykle i odpalovačem pro dvě řízené střely. To by samo o sobě mohlo být dost zajímavé, protože žádné jiné MBT ve hře nic takového nemá.

Zatím toho ale jinak o tanku moc nevíme. Podrobnější informace ohledně jeho parametrů ve hře dosud nebyly zveřejněny. Dá se ovšem v brzké době očekávat, že se dočkáme obsáhlého článku, kde bude tento tank podrobněji představen, a to včetně jeho historie. Prozatím můžete shlédnout alespoň krátké video a prohlédnout si i několik obrázků ve vysokém rozlišení. Jak se vám tank líbí? Musíme uznat, že vypadá opravdu parádně. Pro hráče, kteří mají rádi ruskou konstrukci tanků, to bude jistě vítaný přírůstek do sbírky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.