Rychlé a stručné aktuality

Jelikož se zde díky mé časové vytíženosti a celkévé únavě z práce na pár věcí nedostalo a byla by je přitom škoda nezmínit, tak si je pojďme připomenout alespoň teď, hezky rychle a stručně. Třeba toho někdo využijete. Ostatně, máme tu jednu pěknou soutěž, tak by byla škoda o ni přijít, byť už tedy nějaký ten den běží. To ale vůbec nevadí.

Podzimní soutěž

Od 14. do 28. září probíhá malá soutěž. Vyhrát lze prémiová vozidla BVP M-80A (který mimochodem můžete mít zadarmo za plnění mise k výročí AW) a ZTQ-15 (jehož bedny lze rovněž získat za výroční mise). Pokud se nechcete denně snažit plnit úkol daný k oslavě výročí hry, lze tak tyto tanky získat v této soutěži přímo. Budete se ale muset snažit. Cílem je totiž nastřílet co největší poškození ve čtyřech kategoriích (PvP, GLOPS, PvE a Speciální operace). Každá kategorie je odměňována samostatně.

Bitvy musí být odehrány v určitém období a s úrovní vozidla, která je pro dané období určená (viz níže). Váš nejlepší výsledek pak odešlete do vyhrazeného soutěžního kanálu na oficiálním discordu spolu s vaším jménem a kategorií, do níž bitva spadá (konkrétně: režim / výsledek / úroveň / herní přezdívka). Vývojáři si vyhrazují právo vyžádat si i záznam bitvy, takže si je nezapomeňte zapnout! V každé kategorii (PvP, GLOPS, PvE nebo Speciální operace) obdrží hráč s nejlepším výsledkem jednu z níže uvedených odměn.

  • 17. až 19. září – VII. úroveň (odměna BVP M-80A)
  • 20. až 22. září – VIII. úroveň (odměna BVP M-80A)
  • 23. až 25. září – IX. úroveň (odměna BVP M-80A)
  • 26. až 28. září – X. úroveň (odměna ZTQ-15)

Nutno zmínit, že v daném období může hráč poslat za každou kategorii jen jeden soutěžní výsledek. Každý hráč může vyhrát jen jednou za kolo (období), vždy jen v jedné kategorii. Všechny výsledky musí být odehrány v odpovídajícím období, do kterého spadají podle úrovně vozidel. Čety nejsou povoleny. Pokud vyhrajete a tank již vlastníte, dostanete za něj náhradu ve zlatě. Vyhlášení vítězů probíhá vždy po skončení daného kola (období).

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/autumn-damage-contest

Východní blok

Do prémiového obchodu MY.GAMES Store se nám dostala nová nabídka vozidel, které nyní lze zakoupit ve „výhodných“ balíčcích. Najdete mezi nimi i takové stroje, které se daly získat jen v různých misích, či skrze bedničky. Konkrétně se jedná o tyto stroje:

  • BM Oplot – prémiový tank IX. úrovně
  • M-95 Degman – prémiový tank VIII. úrovně
  • ZUBR PSP – prémiový stíhač tanků VII. úrovně
  • Scorpion Kastet – prémiové obrněné vozidlo VI. úrovně
  • MT-LB S8 – prémiové obrněné vozidlo VI. úrovně

Součástí nabídky je v prémiovém obchodě i speciální bednička s názvem Iron Crate, kterou si zdarma můžete otevřít a získat tak výhodnou nabídku na speciální vozidlo s výraznou slevou. Tentokrát mezi možnými vozidly najdete i takové unikátní stroje, jako CATTB, Bradley AAWS-H, XM247 či Griffin. Třeba budete mít štěstí a vypadne vám prémiový tank X. úrovně za hubičku.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-eastern-bloc

Další díl videí pro začátečníky

Přesně tak. Po nějaké době se nám objevil další díl speciálních videí, které se zaměřují na nováčky ve hře Armored Warfare a vysvětlují některé herní mechaniky a možnosti, jak si hru zpříjemnit. Tentokrát se dostalo na různé druhy posilovačů, tedy věci, které vám do značné míry pomohou zrychlit postup hrou či výzkumem vozidel. Ano, například prémiový účet, boosty, isignie a další. Video naleznete níže.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/guide-boosting-your-progress

Problémy s kompenzacemi

Na webu hry se objevila oficiální informace o aktuálním problému, který se vyskytl. Po nasazení aktualizace 0.33 jste si možná všimli, že některé tanky najednou nemáte plně vyzkoumané, i když předtím vyzkoumané byly. Konkrétně se jedná o vozidla Leclerc Prototype, Leclerc, M1A1 Abrams a M1A2 Abrams. Důvodem jsou změny provedené na modulech těchto tanků. Ty měly být náležitě kompenzovány v podobě vynaložených zkušeností a kreditů. Nicméně díky chybě nebyly tyto kompenzace správně vypočítané. Pracuje se tedy na opravě, která by měla dát vše do pořádku už v následující opravné aktualizaci. Kdy? To však zatím nevíme.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/issues-module-compensation

Odezva na aktualizaci 0.33

Na závěr tu máme jeden dotazník. Vydáním aktualizace 0.33 to totiž nekončí. Znovu máte možnost vyjádřit svůj názor na změny, které tento velký update přinesl. Máte-li tak nějaké připomínky, návrhy či podněty k hlášení chyb, můžete tak učinit skrze níže uvedený odkaz. Po jeho rozkliknutí naleznete formulář s dotazníkem, který lze vyplnit (pouze v angličtině). Určitě bude dobré, pokud touto cestou vývojářům poskytnete jakoukoliv zpětnou vazbu, třeba i negativní. Pomůže to tak mnohem rychleji a efektivněji veškeré změny a nedodělky doladit ke spokojenosti všech.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/update-033-feedback-collection

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.