Ruský den obránců vlasti

A je to tady. Spekulace o tom, jak bude možné získat speciální výroční skin pro tank T-90, o kterém jsme vás zde informovali včera, jsou u konce. Od 21. února do 25. února 2020 totiž ve hře proběhne akce spojená s ruským dnem obránců vlasti. Během této akce můžete získat několik odměn, a to včetně již zmíněného skinu a beden na unikátní prémiový tank X. úrovně Object 640!

A jaké jsou podmínky? Každý den budete mít k dispozici tři mise, vždy jednu pro náhodné bitvy, jednu pro globální operace a jednu pro PvE. Za splnění každé z nich obdržíte níže uvedenou odměnu, přičemž následující den můžete mise splnit znovu. Jedinou podmínkou je, že je musíte splnit s libovolným ruským nebo sovětským tankem Požadavky jsou následující:

 • 1. mise – nastřílejte 7500 poškození v jedné PvE bitvě (odměna: tři zlaté bedny s kořistí)
 • 2. mise – nastřílejte 2500 poškození v jedné náhodné bitvě (odměna: tři platinové boosty na 12 hodin)
 • 3. mise – nastřílejte 5000 poškození v jedné globální operaci (odměna: tři dny pronájmu tanku T-72B3)

To ale není vše. Pokud dohromady splníte dostatečné množství misí, pak obdržíte další, bonusové odměny. Proto je nutné nevynechat žádný den a splnit sadu těchto tří misí pokaždé. Jinak o hlavní odměny přijdete.

 • 7 splněných misí – speciální skin divize Tamanskaya pro tank T-90
 • 12 splněných misí – avatar a pět beden na prémiový tank X. úrovně Object 640

Zatím není jasné, zda se požadavky na splnění misí budou každý den měnit nebo zda zůstanou po celou dobu stejné. Každopádně pro lepší přehlednost o denních úkolech můžete sledovat tuto stránku, kde jsou aktuální informace a požadavky na splnění této výzvy. Takže hodně štěstí tankisti!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/celebrating-defender-fatherland-day-0

6 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 21. 2. 2020 at 23:56
  • Reakce

  Pre nás čo máme všetky premiove T10, neatraktívna misia 🙁

  1. No já nevím, ale nepadají z těch beden na Object 640 i tanky do pronájmu? Za předpokladu, že daný stroj máš, tak by z toho měly být alespoň zlaťáky jako kompenzace 🙂

  • Iosifek on 22. 2. 2020 at 9:20
  • Reakce

  Tak k tomu mám dvě zprávy, dobrou a špatnou.
  Ta dobrá je, že se věci nemění a zůstávají na svých místech. Slunce a Měsíc na obloze, atd.
  Ta špatná je, že se to týká i programátorů AW, zase chlastaj.
  Splníte dané úkoly a nedostanete nic, nebo jen něco, nebo druhej den něco jinýho. Tak se vede všem, ne jen mě, to se dozvíte z TS3.
  Na jenom účtu, nově založeném, tak jsem nedostal nic. Na druhém, za GO hned a za PvE a PvP druhej den ráno, a to místo 5 beden a 5 injekcí jen 3.
  Fakt, supr práce.

  1. Mně to fungovalo normálně. Krom pronájmu T-72B3, ktertou už mám v garáži, jsem dostal jak slíbené tři zlaté bedny, tak i tři platinové insignie.

   Koukám, že dnes tam jsou zase jiné odměny. Snad se k tomu do večera dostanu, abych si je vybral.

   • Beeda2004 on 22. 2. 2020 at 14:38
   • Reakce

   5 beden je az finalni odmena na 640 za 12 splnenych ukolu, za vcerejsi ukoly byly tri bedny a tri boosty, jinak je to splnitelny pouze s ruskym nebo sovetskym tankem, a jediny kde to nefunguje ale to poradne nefungovali ani predchozi akce sou vikendovy specialky, osobne sem to dostal asi po 5 minutach ale maji tam upozorneni ze to muze trvat i 24 hodin nez odmeny prijdou pokud je nedostanes po tyhle dobe tak bych normalne napsal tiket

  • romino on 22. 2. 2020 at 16:39
  • Reakce

  Radsej si zahram, Arabian Nights na Hardcore ako si ničiť nervy v PVPčku 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.