Zpět na Redakce

O webu

Vážení čtenáři, tyto stránky vznikly z důvodu, aby zaplnily mezeru v českém internetu a daly tak útočiště všem českým a slovenským hráčům hry Armored Warfare. Web o této tankové hře tu totiž dlouhodobě chyběl, a to i přesto, že hry typu World of Tanks či War Thunder jsou v naší zemi velmi populární a mají mnoho aktivních fanoušků provozujících podobné komunitní projekty. A protože mně osobně tu v souvislosti s Armored Warfare něco takového velmi chybělo a nikdo se toho dosud nechopil, rozhodl jsem se to vzít do vlastních rukou.

Cílem tohoto webu je tedy navázat na tradici fanouškovských stránek a po vzoru obdobných komunitních projektů přinášet zajímavosti a novinky z dění kolem hry Armored Warfare, samozřejmě v češtině. Současně bychom také rádi prostřednictvím tohoto webu ukázali ostatním, že hra Armored Warfare ještě zdaleka není mrtvá, byť si to mnozí myslí, a že ve skutečnosti dál žije svým životem, vyvíjí se a ve finále nabízí stále mnoho zábavy pro každého správného tankistu. Do budoucna se tak můžete těšit nejen na novinky z vývoje, ale také na mnoho zajímavých článků, návodů či komunitních akcí.

Ať už Armored Warfare hrajete nebo ne, my v redakci doufáme, že se vám zde bude líbit, že tu najdete vše, co vás zajímá a že se sem budete rádi vracet. Určitě také uvítáme, pokud o tomto webu povíte svým přátelům a pomůžete tak povědomí o hře Armored Warfare šířit dál. V případě zájmu, pokud byste se chtěli na rozvoji stránek podílet nebo jen přiložit pomocnou ruku, neváhejte a pište na redakční email uvedený v kontaktech. Děkujeme za vaši podporu!

Pro sdílení si můžete stáhnout náš banner a umístit jej na vaše stránky