Recenze tanku ZTQ-15

Jak jistě víte, nedávno jste mohli s trochou štěstí zdarma získat prémiový tank ZTQ-15, což je lehký tank IX. úrovně. Před pár dny se dokonce prodávaly i bedničky na tento stroj. Jaký ale je? Stojí za to si ho pořídit, nebo ne? Přece jen, pokud jste neměli štěstí a tank jste zdarma nezískali, jeho koupě není zrovna levná záležitost. Proto jsem se po velmi dlouhé době rozhodl udělat zase jednou recenzi, a to v podobě následujícího videa.

V něm se vám pokusím trochu více přiblížit tento tank a nabídnout vám tak můj pohled na něj. Vím, trvalo to poměrně dlouho, přestože už ho nějaký ten čas mám a vy nejspíš taky. Ale je to natolik zajímavé vozidlo, že si prostě takovéto video zaslouží i zpětně. Ve videu naleznete ty nejdůležitější informace o něm, včetně dvou záznamů bitev. Nemůžu sice říci, že bych s ním nějak uměl hrát, ale pár hezkých her jsem s ním měl. Snad vám to tedy pomůže udělat si tak trochu představu o tom, zda tento tank případně stojí za nákup.

Ještě bych rád upozornil, abyste označení “recenze“ brali v souvislosti s mými videi opravdu s velkou rezervou! Toto video je shrnutí všeho nejdůležitějšího o tomto stroji, ale z pohledu neprosto průměrného hráče jako jsem já. Vše, co ve videu řeknu, je hlavně můj osobní názor, se kterým se samozřejmě nemusíte ztotožňovat. I tak ale doufám, že vás to moje povídání bude bavit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.