Průvodce pro začátečníky pokračuje

Máme tu další díl herního průvodce, který je primárně určený pro začínající tankisty ve světě Armored Warfare. Tentokrát zaměřený na režim PvP. Dneškem se tak série těchto videí rozrostla na tři díly. Zkušenému hráči to asi nic moc nového neřekne, nicméně pro nováčky, kteří s podobnými tankovými hrami nemají absolutně žádné zkušenosti, to asi může být do jisté míry užitečné. A je jen dobře, že se alespoň touto cestou hra snaží propagovat. Nakolik je zpracování videí povedené, to už je ale na posouzení každého z vás.

V dalším díle bychom se měli dočkat zaměření na jednotlivé třídy vozidel, což bude jistě zajímavé téma. Celkově se mi nápad na sérii těchto videí pro nováčky a jejich zpracování celkem líbí. Snad jediné, co tomu lze vytknout, je, že jsou jen v angličtině. Nebylo by na škodu, kdyby byly u videa alespoň české titulky. Což ale platí i pro další opomíjené jazyky. Jak se průvodce líbí vám?

Když už jsme u té propagace, pozitivní zprávou je, že se na internetu začala nahodile objevovat i skutečná reklama v podobě banneru, který odkazuje na tuto stránku. Otázkou je, jak často se zobrazuje a komu. Takovou masivní propagaci, jakou mají některé konkurenční hry, asi totiž čekat nemůžeme. Buďme proto rádi alespoň za toto. Snad si tak k Armored Warfare najde cestu více potencionálních zájemců, protože to co hra potřebuje ze všeho nejvíce, je rozrůstající se komunita.

Starší díly průvodce:

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-guide-now-available-pvp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.