Provoz webu dočasně pozastaven

Asi jste si všimli, že tu v posledních dnech nic nepřibývá. Důvod je ten, že mám aktuálně spoustu práce v rámci svého zaměstnání a s ním souvisejících příprav na zkoušky. To mi přirozeně zabírá všechen volný čas, což má mimochodem za následek také to, že nejsou ani žádné streamy. A jelikož celou redakci tohoto webu tvořím stále jen já sám, musím vám nyní bohužel oznámit dočasné pozastavení provozu tohoto webu. Není zkrátka v mých silách se tu tomu nadále věnovat, minimálně tedy doby, než budu mít všechno zdárně za sebou.

Pokud by někdo chtěl přiložit pomocnou ruku a v době mé nepřítomnosti mě zastoupit, tak mi samozřejmě může napsat na redakční email, který najdete zde v odkazech. Není problém se domluvit na spolupráci a zpřístupnit redakční systém komukoliv, kdo projeví zájem pokračovat v započaté práci. Témat na články je stále dost a každým dnem přibývají nové informace z dění kolem Armored Warfare, které by to chtělo zpracovat.

Jak dlouho bude toto provizorium trvat, to vám bohužel nyní říct nemohu. Může to být měsíc, ale klidně i víc. I přesto doufám, že na tento web nezapomenete a že se sem budete pravidelně vracet. Rozhodně nemám v úmyslu tu s tím definitivně skončit. Věřte, že jakmile to bude jen trochu možné, vrátím se ke psaní článků tak, jak jste byli zvyklí. A stejně tak i ke streamování. Armored Warfare je totiž skvělá hra a tu pozornost, kterou jsem se jí tu snažil věnovat, si stále zaslouží. Otázkou je jen, jak rychle se k tomu budu schopen zase vrátit.

Takže se zatím mějte hezky a snad brzy na viděnou!

1 komentář

    • Badysak on 12. 5. 2020 at 0:49
    • Reakce

    Tak držím palce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.