Prodloužení Age of Rage a kamufláže pro T-80

Asi jste zaznamenali, že 18. září proběhla malá aktualizace, tentokrát s označením
0.29.5711. Ta nám přinesla nějaké menší změny v herním obsahu pro nadcházející událost, která se bude konat při příležitosti blížícího se Oktoberfestu. Zatím bohužel nebylo oznámeno, o co konkrétně půjde, co bude možné získat a jestli dostaneme nějakou dárkovou bednu. Nicméně malou nápovědou by mohl být níže uvedený obrázek, na němž je právě německý tank Leopard s novou speciální kamufláží. Tak uvidíme, nechme se překvapit.

Druhou a pro většinu z nás asi důležitější zprávou je to, že byl rovněž prodloužen právě probíhající Battle Path – Age of Rage, a to o rovné 3 dny. Konec této kampaně je teď tedy naplánován na 30. září, takže nám zbývá ještě 10 dní. A to je stále dost času na to, abyste si hraním vyjezdili nějaké množství Battle Coinů navíc. Což jistě ocení zejména ti z vás, kteří mají už hlavní odměnu splněnou a chtěli by si třeba vydělat na jednu z následujících beden, z nichž padají další prémiové tanky.

Poslední věc, na kterou bychom vás rádi upozornili, byť nijak nesouvisí s výše zmíněnou aktualizací, se týká speciálních skinů historických kamufláží pro hlavní bitevní tank V. úrovně T-80. Ty byly naplánovány jako dárek k nedávnému dni tankistů, ale díky chybě je nikdo neobdržel. Vývojáři tak slíbili nápravu a tu nyní uskutečnili. Pokud jste si tedy tehdy vyzvedli dárkovou bednu, která se ke dni tankistů rozdávala, měli byste mít už v tuto chvíli skiny s historickými kamuflážemi připsané na účet.

Pokud je nenajdete přímo ve vnějších úpravách tanku T-80, zkontrolujte si ještě záložku „Goods“ ve vašem inventáři. Je možné, že je najdete právě tam a budete si je muset nejprve odkliknout. Pokud i tak tyto kamufláže nikde nenajdete, pak vám bohužel nezbyde nic jiného, než se obrátit přímo na podporu hry. Určitě vám budou ochotní v rámci svých možností vyjít vstříc.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/maintenance-september-18-0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.