Problémy se serverem

Nejspíš jste si v poslední době všimli, že se hra potýká s lagy, tedy s výpadky v komunikaci mezi serverem a klientem. To způsobuje velmi nepříjemné záseky, které ne jednou mohou zkazit jinak dobře rozehranou bitvu. Ne, chyba není na vaší straně. Vývojáři si jsou problému moc dobře vědomi a již nějaký čas usilovně pracují na jeho řešení. Bohužel, zatím neúspěšně. Proto teď přicházejí s výzvou k nám, hráčům.

Chcete-li pomoct vyřešit tento závažný problém, můžete se zapojit tím, že vývojářům poskytnete některá herní data k analýze. Důležité je, abyste po bitvě, kdy k problémům došlo, ukončili hru a uložili si soubor „Game.log“ (ten se totiž při každém startu hry přepisuje). Soubor najdete ve složce, kde je uložená hra. Spolu s ním můžete poskytnout i replay z dané bitvy. Důležité je také odeslat diagnostické soubory, které získáte podle postupu uvedeného na obrázku níže.

Všechny tyto soubory pak nahrajte třeba na uloz.to nebo google disk a pošlete je prostřednictvím tohoto formuláře. V něm vyplňte vaše jméno používané ve hře, čas kdy k lagu došlo (pokud možno co nejpřesněji), v jakém režimu bitev se to stalo, odkaz na zmíněné soubory a případně i video. Uveďte také velikost souboru „Shadercache.pak“, který najdete opět ve složce s hrou, v podadresáři „engine“. Pro případ, že by vás vývojáři chtěli kontaktovat, uveďte i vaše jméno na Discordu.

Tři náhodně vylosovaní hráči, kteří podali úplnou zprávu, obdrží kód na prémiový tank VIII. úrovně Challanger Falcon. Vaší zprávou tedy nejenže pomůžete k vyřešení problému, který nás všechny v poslední době trápí, ale taktéž dostanete šanci získat pěknou odměnu. Tak snad se těch reportů sejde co nejvíce. Ty lagy fakt nejsou nic příjemného a bylo by fajn se jich co nejdříve zbavit 😉

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/war-lags-game-needs-you

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.