Připravuje se nová prémiová desítka – Type 99B

Jako by jich už ve hře nebylo málo. Do hry se nám chystá další prémiový tank X. úrovně, tentokrát původem z Číny. Jedná se o vozidlo s označením Type 99B, což má být varianta tanku Type 99A, který ve hře najdete v technologickém stromě. Na rovinu je ale potřeba zmínit, že tato varianta nikdy neexistovala a ani nejde o žádný oficiální projekt, což je poněkud zarážející. Ve skutečnosti toto vozidlo vychází z pouhého renderu jednoho čínského grafika, který ho zveřejnil v roce 2016 na internetu. Tehdy šlo o představu jakési konfigurace tanku Type 99A pro boj ve městech. Začíná se nám tak ve hře rozmáhat nepříjemný nešvar z konkurenčního WoT, kdy se do hry budou přidávat tanky vycucané z prstu?

Oproti Type 99A, který ve hře již máme, se bude Type 99B lišit v několika drobnostech. Tou nejvýraznější jsou asi radlice na předku vozidla, které nejen že poskytnou pancíř navíc, ale budou také zvyšovat efektivitu při ramování. Změny se ale dočkalo i umístění munice, aby tank tak často neexplodoval po zásahu spodní čelní desky, což je jednou z nevýhod Type 99A (a která by se rovněž měla časem řešit, jak píší vývojáři). Dále bude tank disponovat ERA pancířem na bocích, systémem hard-kill APS a kouřovými granáty s rozsahem 360°. Co se palebné síly týče, nově budou k dispozici také dva zbraňové systémy. Primární dělo ráže 125mm a sekundární zařízení pro dvě termobarické rakety Red Arrow na střeše vozidla.

Zatím nevíme přesně, jak bude tento nový prémiový stroj prodáván. Jisté ale je, že překvapivě nebude součástí připravované Battle Path kampaně, která je právě zaměřena na čínskou tématiku. Dá se proto očekávat, že se podobně jako jiná vozidla tohoto charakteru bude prodávat v prémiovém obchodě skrze loot bedničky. Jeho cena se tak klidně může vyšplhat na nesmyslné částky. Co ale také ostatně očekávat od nesmyslného, zcela vymyšleného vozidla, jehož jediným cílem je být lepší než alternativa ze stromu a tím se i lépe prodávat…

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-type-99b

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.